Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.02.1998Äriregister
- Aadress
- Kuusalu tee 51ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5024597Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47111 — Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100439908MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 522 777 € | −9960 € | 227 060 € | €248k | 6 | 29.05.2025 |
| 2023 | 530 409 € | −1193 € | 237 020 € | €262k | 7 | 30.05.2024 |
| 2022 | 482 388 € | −7008 € | 238 213 € | €263k | 7 | 10.06.2023 |
| 2021 | 495 964 € | 12 748 € | 245 221 € | €275k | 7 | 13.05.2022 |
| 2020 | 509 171 € | 12 905 € | 142 825 € | €165k | 7 | 29.05.2021 |
| 2019 | 499 256 € | 932 € | 129 920 € | €151k | 8 | 15.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 114 573 € | 15 227 € | 7515 € | 5 |
| 2025 | 533 838 € | 50 152 € | 30 013 € | 6 |
| 2024 | 524 774 € | 45 111 € | 28 335 € | 6 |
| 2023 | 531 818 € | 45 234 € | 25 846 € | 7 |
| 2022 | 485 917 € | 40 431 € | 25 901 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €115k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €102k | €135k | €158k | €139k |
| Riigimaksud 2025 | €12k | €13k | €12k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €101k | €145k | €147k | €132k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €13k | €12k | €10k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €102k | €144k | €153k | €133k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €10k | €11k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €6k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €93k | €122k | €144k | €126k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €9k | €9k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €6k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 7 | 7 |
Tegevusload (3)
Majandustegevuse register · 19 h tagasiAjalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10024620 / 8 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10024620 / 7 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 10 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10024620 / 6 · Olek: Jõustunud
22.09.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
22.09.2011
Muutmiskanne
Ä 10024620 / 5 · Olek: Jõustunud
16.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.06.2010
Muutmiskanne
Ä 10024620 / 4 · Olek: Jõustunud
04.09.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.09.2009
Muutmiskanne
Ä 24620 / 3 · Olek: Jõustunud
11.08.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.08.2009
Muutmiskanne
Ä 24620 / 2 · Olek: Jõustunud
09.02.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Andrei AntsonJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte