Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.02.1998Äriregister
- Aadress
- Tilgu tee 53/1, Meriküla, Harku vald, 76925 Harju maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 6076371Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100438200MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud (8)
Äriregister · 11 h tagasi0%50%100%
Asutaja / juhtkond
100.0% · 8
| # | Osanik | % |
|---|---|---|
| 1 | 20.00% | |
| 2 | 20.00% | |
| 3 | 20.00% | |
| 4 | 8.00% | |
| 5 | 8.00% | |
| 6 | 8.00% | |
| 7 | 8.00% | |
| 8 | 8.00% |
Kontsentratsioon
Kui kontsentreeritud on omanike struktuur. Top-N näitab N suurima osaniku ühisosa; 80%-i piir on väikseim grupp, kes koos omab 80%; Gini on 0, kui osad on täiesti võrdsed, ja 1, kui üks omanik omab kõike.
Top 1
20.0%
Top 3
60.0%
Top 5
76.0%
Top 10
100.0%
80%-i piir
6/8
Gini
0.23
Hajutatud kontroll, top 5 koos enamuses.
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 11 h tagasiMuud isikud
Äriregister · 11 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.0mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-169kviimane
1 €€-100k€-200k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 017 099 € | −169 286 € | 148 928 € | €443k | 12 | 01.07.2025 |
| 2023 | 1 448 348 € | −94 538 € | 318 214 € | €596k | 12 | 28.06.2024 |
| 2022 | 2 461 298 € | −95 943 € | 412 752 € | €693k | 12 | 30.06.2023 |
| 2021 | 1 762 414 € | −45 725 € | 508 695 € | €773k | 7 | 21.06.2022 |
| 2020 | 1 199 352 € | −123 237 € | 554 420 € | €677k | 7 | 01.07.2021 |
| 2019 | 1 131 430 € | −144 698 € | 677 657 € | €859k | 9 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 142 281 € | 49 128 € | 31 833 € | 12 |
| 2025 | 994 038 € | 172 692 € | 96 397 € | 12 |
| 2024 | 1 045 733 € | 203 928 € | 179 339 € | 13 |
| 2023 | 1 529 394 € | 244 495 € | 169 332 € | 14 |
| 2022 | 2 784 649 € | 303 688 € | 153 743 € | 12 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €142k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €49k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €32k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 12 | — | — | — |
| Käive 2025 | €160k | €247k | €254k | €333k |
| Riigimaksud 2025 | €30k | €39k | €40k | €63k |
| Tööjõumaksud 2025 | €20k | €21k | €29k | €27k |
| Töötajaid 2025 | 13 | 12 | 12 | 12 |
| Käive 2024 | €240k | €315k | €246k | €245k |
| Riigimaksud 2024 | €60k | €63k | €45k | €37k |
| Tööjõumaksud 2024 | €48k | €44k | €50k | €37k |
| Töötajaid 2024 | 14 | 14 | 13 | 13 |
| Käive 2023 | €440k | €330k | €412k | €347k |
| Riigimaksud 2023 | €59k | €42k | €75k | €68k |
| Tööjõumaksud 2023 | €46k | €38k | €44k | €42k |
| Töötajaid 2023 | 12 | 13 | 14 | 14 |
| Käive 2022 | €811k | €632k | €565k | €777k |
| Riigimaksud 2022 | €126k | €48k | €54k | €76k |
| Tööjõumaksud 2022 | €36k | €36k | €42k | €40k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 12 | 13 | 12 |
Tegevusload (2)
MTR · 14 h tagasiRiigihanked (5 · €8.8m)
Riigihangete register · 14 h tagasiOstjadKõik5Tallinna Tehnikaülikool1sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla1Osaühing Strantum1Tallinna Tervishoiu Kõrgkool1Tallinna Spordihall1
| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 29.06.2023 | Tallinna Tervishoiu Kõrgkool | 109 997 € | |
| 10.10.2022 | Tallinna Tehnikaülikool | 5 000 000 € | |
| 30.05.2018 | Tallinna Spordihall | 24 264 € | |
| 12.04.2018 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 3 389 941 € | |
| 18.12.2017 | Osaühing Strantum | 257 261 € |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded11.12.2025
Muutmiskanne
Ä 10024884 / 9 · Olek: Jõustunud
11.12.2025
Osanike muutmine
Ä 10024884 / M3 · Olek: Jõustunud
11.12.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
26.11.2025
Osanike muutmine
Ä 10024884 / M2 · Olek: Jõustunud
18.11.2025
Osanike muutmine
Ä 10024884 / M1 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
09.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10024884 / 8 · Olek: Jõustunud
09.06.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10024884 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
31.07.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10024884 / 6 · Olek: Jõustunud
31.07.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
21.02.2018
Muutmiskanne
Ä 10024884 / 5 · Olek: Jõustunud
21.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10024884 / 4 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.08.2010
Muutmiskanne
Ä 10024884 / 3 · Olek: Jõustunud
30.08.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 24884 / 2 · Olek: Jõustunud
16.02.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 37 ettevõttes.
Tiit NiibekJuhatuse liige, Osanik 20%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Johann SullingOsanik 20% · 5 muud ettevõtet
Merike KiiskAudiitor · 31 muud ettevõtet
"Lasva Liimpuidu" aktsiaselts
Audiitor
aktsiaselts "KRISTENI KÜTUSED"
Audiitor
aktsiaselts A.M.F.HULGI
Audiitor
aktsiaselts AKO
Audiitor
Aktsiaselts Kamel
Audiitor
AKTSIASELTS RW-Trans
Audiitor
Aktsiaselts Saku Maja
Audiitor
Auto Metall EST OÜ
Audiitor
Emeri Kaubanduse OÜ
Audiitor
Kruuli Trükikoja Osaühing
Audiitor
Laikum OÜ
Audiitor
Maratonsport OÜ
Audiitor
osaühing "AMC Audit"
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeOsanik 70%
Osaühing Agometal
Audiitor
Osaühing Deltacoop
Audiitor
Osaühing Iruinvest
Audiitor
Osaühing KIILI KVH
Audiitor
osaühing Mammaste Puit
Audiitor
Osaühing Reinpaul
Audiitor
osaühing Remondimees
Audiitor
osaühing Sanlind
Audiitor
Osaühing Sekar Auto
Audiitor
Osaühing Sella MT
Audiitor
OÜ Bravalla
Audiitor
… ja veel 7 ettevõtet