Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.03.1998Äriregister
- Aadress
- Jaama tn 143, Tartu linn, Tartu linn, 50705 Tartu maakondADS / Äriregister
- Telefonid
- +372 7422300 · +372 5015830Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100300053MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3195,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€560kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€39kviimane
€50k€20k€-10k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 559 850 € | 39 372 € | 47 274 € | €122k | 9 | 30.06.2025 |
| 2023 | 492 160 € | −9704 € | 7902 € | €89k | 8 | 15.04.2024 |
| 2022 | 437 381 € | −8217 € | 17 606 € | €87k | 8 | 23.03.2023 |
| 2021 | 428 800 € | 6219 € | 45 823 € | €111k | 8 | 04.06.2022 |
| 2020 | 346 964 € | 29 934 € | 68 603 € | €103k | 8 | 26.05.2021 |
| 2019 | 423 491 € | 972 € | 38 669 € | €83k | 10 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 121 756 € | 34 116 € | 22 526 € | 9 |
| 2025 | 565 512 € | 146 236 € | 93 684 € | 9 |
| 2024 | 547 131 € | 140 726 € | 81 130 € | 9 |
| 2023 | 492 129 € | 112 767 € | 73 773 € | 9 |
| 2022 | 444 741 € | 100 448 € | 64 699 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €122k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €34k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €23k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €123k | €148k | €145k | €149k |
| Riigimaksud 2025 | €30k | €37k | €39k | €39k |
| Tööjõumaksud 2025 | €23k | €24k | €24k | €24k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | €102k | €139k | €146k | €160k |
| Riigimaksud 2024 | €31k | €30k | €41k | €39k |
| Tööjõumaksud 2024 | €22k | €16k | €21k | €23k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2023 | €91k | €140k | €128k | €133k |
| Riigimaksud 2023 | €21k | €30k | €31k | €31k |
| Tööjõumaksud 2023 | €16k | €17k | €20k | €21k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 7 | 8 | 9 |
| Käive 2022 | €88k | €124k | €109k | €124k |
| Riigimaksud 2022 | €26k | €25k | €24k | €26k |
| Tööjõumaksud 2022 | €18k | €15k | €16k | €16k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 8 | 8 |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20011348 / 11 · Olek: Jõustunud
12.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 10
12.05.2020
Muutmiskanne
Ä 20011348 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 19 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20011348 / 9 · Olek: Jõustunud
23.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
23.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20011348 / 8 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20011348 / 7 · Olek: Jõustunud
18.05.2017
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20011348 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 6
15.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20011348 / 6 · Olek: Jõustunud
20.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 11348 / 5 · Olek: Jõustunud
05.01.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.01.2007
Muutmiskanne
Ä 11348 / 4 · Olek: Jõustunud
25.10.2004
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 11348 / M3 · Olek: Jõustunud
30.07.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.07.2004
Muutmiskanne
Ä 11348 / 3 · Olek: Jõustunud
15.07.2004
Muutmiskanne
Ä 11348 / M2 · Olek: Jõustunud
10.02.2004
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 11348 / M1 · Olek: Jõustunud
08.07.1999
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
19.03.1998
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
INDREK JAKSJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet