Üldandmed
Äriregister · 4 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.03.1998Äriregister
- Aadress
- Telliskivi tn 1, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10611 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5109338Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — Üldarstiabi osutamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100674417MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 4 min tagasiOsanikud (8)
Äriregister · 4 min tagasi0%50%100%
Asutaja / juhtkond
50.8% · 2
Ingel
10.8% · 4
Muud
38.5% · 2
| # | Osanik | % |
|---|---|---|
| 1 | Tiit Siinmaa | 40.50% |
| 2 | Osaühing MEDIMPEST | 32.50% |
| 3 | Ruth Oltjer | 10.25% |
| 4 | Osaühing EJL Ehitusbüroo | 6.00% |
| 5 | Urve Iher | 4.00% |
| 6 | Arvi Mägin | 3.00% |
| 7 | Ene Mäeots | 2.00% |
| 8 | Anne Reiman | 1.75% |
Kontsentratsioon
Top 1
40.5%
Top 3
83.3%
Top 5
93.3%
Top 10
100.0%
80%-i piir
3/8
Gini
0.56
Dominantne osanik: 40.5% — mitte-kontrolliv, kuid blokeeriv.
OM
Osaühing MEDIMPESTVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 33%
OE
Osaühing EJL EhitusbürooJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10376002 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 6%
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
0 €viimane
€50k€25k−1 €
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
0 €viimane
€1k−500 €€-2k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | 0 € | 2813 € | €3k | 0 | 10.07.2025 |
| 2023 | 0 € | 0 € | 2813 € | €3k | 0 | 23.07.2024 |
| 2022 | 0 € | 0 € | 2813 € | €3k | 0 | 31.10.2023 |
| 2021 | 0 € | 0 € | 2813 € | €3k | 0 | 31.10.2023 |
| 2020 | 858 € | 674 € | 2813 € | €3k | 0 | 23.07.2024 |
| 2019 | 48 213 € | −1944 € | 2139 € | €7k | 2 | 13.04.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | — | — | — |
| 2025 | 0 € | — | — | — |
| 2024 | 0 € | — | — | — |
| 2023 | 0 € | — | — | — |
| 2022 | 0 € | — | — | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2024 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2023 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded06.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10026753 / M9 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10026753 / 9 · Olek: Jõustunud
24.08.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10026753 / M8 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10026753 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 20 sündmust
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10026753 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10026753 / 7 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10026753 / 6 · Olek: Jõustunud
27.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10026753 / 5 · Olek: Jõustunud
11.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 26753 / 4 · Olek: Jõustunud
17.11.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.11.2006
Muutmiskanne
Ä 26753 / 3 · Olek: Jõustunud
27.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 26753 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
27.03.2003
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Kanne nr 2
26.03.2003
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 26753 / 2 · Olek: Jõustunud
25.02.2003
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 26753 / M5 · Olek: Jõustunud
08.01.2003
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 26753 / M4 · Olek: Jõustunud
18.11.2002
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 26753 / M3 · Olek: Jõustunud
18.09.2002
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 26753 / M2 · Olek: Jõustunud
16.07.2002
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 26753 / M1 · Olek: Jõustunud
05.03.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 21 ettevõttes.
Kadri IlvesJuhatuse liige · 1 muu ettevõte
Tiit SiinmaaOsanik 41%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Ene MäeotsOsanik 2% · 1 muu ettevõte
Arvi MäginOsanik 3% · 6 muud ettevõtet
Arvister OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaajaAsutaja
AS EGCC
Nõukogu liigeTegelik kasusaaja
AS Floorin
Aktsionär 21%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
FLN Trade OÜ
AsutajaJuhatuse liigeTegelik kasusaaja
Šotimaa Sõprade Klubi
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Viimistlusmaterjalide Paigaldajate ja Tarnijate Liit
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Urve IherOsanik 4% · 2 muud ettevõtet
Ruth OltjerOsanik 10% · 9 muud ettevõtet
Aktsiaselts CHEMI-PHARM
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Chemi-Pharm holding OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaajaAsutaja
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Lindenline OÜ
Osanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
MTÜ Tallinn Reval Rotary Klubi
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Naftoil Chemistry OÜ
AsutajaJuhatuse liigeOsanik 33%Tegelik kasusaaja
Nordic Tersus Laboratory OÜ
AsutajaTegelik kasusaaja
Osaühing Chemi-Pharm Group
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Osaühing ROSTHERNE
Tegelik kasusaaja