Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.03.1998Äriregister
- Aadress
- Vae tn 3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6796770Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47821 — Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100445646MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 212 834 € | −6116 € | 21 645 € | €49k | 2 | 22.05.2025 |
| 2023 | 250 730 € | −7227 € | 27 761 € | €60k | 2 | 17.06.2024 |
| 2022 | 270 255 € | −14 261 € | 34 988 € | €53k | 2 | 27.06.2023 |
| 2021 | 246 492 € | 4754 € | 49 249 € | €81k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 220 602 € | 15 530 € | 44 495 € | €69k | 2 | 09.06.2021 |
| 2019 | 227 766 € | −8670 € | 28 965 € | €49k | 2 | 13.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 23 671 € | 6427 € | 4534 € | 3 |
| 2025 | 185 074 € | 28 689 € | 14 704 € | 2 |
| 2024 | 218 031 € | 38 031 € | 19 403 € | 1 |
| 2023 | 260 969 € | 36 501 € | 22 448 € | 3 |
| 2022 | 279 822 € | 40 880 € | 20 612 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €24k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €29k | €47k | €40k | €70k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €5k | €9k | €11k |
| Tööjõumaksud 2025 | 895 € | €2k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Käive 2024 | €51k | €57k | €39k | €71k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €9k | €8k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €4k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 3 | 1 | — |
| Käive 2023 | €54k | €68k | €33k | €107k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | €12k | €6k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €6k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €63k | €83k | €38k | €97k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €11k | €7k | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €6k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 2 |
Ajalugu (31)
Äriregister kanded09.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 13
09.09.2024
Muutmiskanne
Ä 10026529 / 15 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10026529 / 14 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 26 sündmust
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10026529 / 13 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10026529 / M6 · Olek: Jõustunud
29.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 10
29.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10026529 / 12 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10026529 / 11 · Olek: Jõustunud
30.10.2017
Muutmiskanne
Ä 10026529 / 10 · Olek: Jõustunud
04.10.2017
Muutmiskanne
Ä 10026529 / M5 · Olek: Jõustunud
13.09.2017
Muutmiskanne
Ä 10026529 / M4 · Olek: Jõustunud
05.06.2017
Muutmiskanne
Ä 10026529 / 9 · Olek: Jõustunud
03.05.2017
Muutmiskanne
Ä 10026529 / M3 · Olek: Jõustunud
10.02.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
10.02.2017
Muutmiskanne
Ä 10026529 / 8 · Olek: Jõustunud
26.01.2017
Muutmiskanne
Ä 10026529 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.01.2017
Muutmiskanne
Ä 10026529 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 7
24.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10026529 / 7 · Olek: Jõustunud
16.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 26529 / 6 · Olek: Jõustunud
13.08.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.08.2007
Muutmiskanne
Ä 26529 / 5 · Olek: Jõustunud
23.03.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.03.2005
Muutmiskanne
Ä 26529 / 4 · Olek: Jõustunud
23.11.1999
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
27.07.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
06.03.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Julia KannelaudJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet