Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.03.1998Äriregister
- Aadress
- Lembitu, Taaliku küla, Saaremaa vald, 94637 Saare maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53452698Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01421 — Muu veislaste ja pühvlikasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100070257MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (4)
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud (31)
Äriregister · 7 h tagasi0%50%100%
Asutaja / juhtkond
82.6% · 12
Ingel
33.7% · 19
Muud
1.5% · 3
| # | Osanik | % |
|---|---|---|
| 1 | 9.83% | |
| 2 | 9.83% | |
| 3 | 8.81% | |
| 4 | 7.50% | |
| 5 | 6.99% | |
| 6 | 6.41% | |
| 7 | 6.19% | |
| 8 | 5.61% | |
| 9 | 5.61% | |
| 10 | 5.39% |
+ veel 24 osanikku — täielik nimekiri allpool.
Kontsentratsioon
Kui kontsentreeritud on omanike struktuur. Top-N näitab N suurima osaniku ühisosa; 80%-i piir on väikseim grupp, kes koos omab 80%; Gini on 0, kui osad on täiesti võrdsed, ja 1, kui üks omanik omab kõike.
Top 1
9.8%
Top 3
28.5%
Top 5
43.0%
Top 10
72.2%
80%-i piir
16/34
Gini
0.45
Hajutatud cap table, ei ühel ega väikesel grupil ei ole enamust.
Näita kõiki (31)
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€20kviimane
€50k€25k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€2kviimane
€20k€-40k€-100k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 20 147 € | 1615 € | 18 593 € | €178k | 1 | 24.07.2025 |
| 2023 | 21 123 € | −52 498 € | 16 978 € | €155k | 1 | 25.09.2024 |
| 2022 | 40 644 € | −45 504 € | 69 476 € | €212k | 1 | 28.08.2023 |
| 2021 | 4451 € | 11 798 € | 114 980 € | €242k | 1 | 11.06.2023 |
| 2020 | 8882 € | −8240 € | 103 182 € | €218k | 1 | 26.02.2023 |
| 2019 | 11 669 € | −11 709 € | 111 422 € | €223k | 1 | 22.03.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 7860 € | 4663 € | 2051 € | 2 |
| 2025 | 37 610 € | 8563 € | 6013 € | 2 |
| 2024 | 25 982 € | 10 104 € | 7791 € | 2 |
| 2023 | 25 800 € | 5877 € | 5200 € | 2 |
| 2022 | 21 523 € | 9036 € | 5263 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €8k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €17k | €8k | 489 € | €12k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €1k | 582 € | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | 997 € | 652 € | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Käive 2024 | €16k | €1k | 0 € | €9k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | 930 € | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | 23 € | €3k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €21k | €5k | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €3k | 647 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | 647 € | 600 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €19k | 0 € | €2k | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €6k | 578 € | 857 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | 578 € | 782 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Toetused (9 · €75k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaPRIAEU/EAFRD2024
16 256 €
PRIAEU/EAFRD2024
11 801 €
PRIAEU/EAFRD2024
3068 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
PRIAEU/EAFRD2024
601 €
507 €
Näita ülejäänud (3)
PRIAEU/EAFRD2023
23 453 €
PRIAEU/EAFRD2023
10 688 €
PRIAEU/EAFRD2023
5544 €
Ajalugu (34)
Äriregister kanded18.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30008185 / M19 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 30008185 / M18 · Olek: Jõustunud
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30008185 / M17 · Olek: Jõustunud
23.04.2024
Muutmiskanne
Ä 30008185 / 10 · Olek: Jõustunud
23.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 29 sündmust
18.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 30008185 / 9 · Olek: Jõustunud
18.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30008185 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
24.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30008185 / M16 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30008185 / M15 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30008185 / 7 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.01.2017
Korraldav määrus
Ä 30008185 / M14 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.10.2016
Korraldav määrus
Ä 30008185 / M13 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.10.2016
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30008185 / M12 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.10.2016
Korraldav määrus
Ä 30008185 / M10 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.10.2016
Korraldav määrus
Ä 30008185 / M11 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.09.2016
Korraldav määrus
Ä 30008185 / M9 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.09.2016
Korraldav määrus
Ä 30008185 / M8 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.09.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30008185 / 6 · Olek: Jõustunud
06.09.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
22.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30008185 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.01.2010
Muutmiskanne
Ä 8185 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.01.2010
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 8185 / 4 · Olek: Jõustunud
20.10.2009
Kustutamiskanne
Ä 8185 / 3 · Olek: Jõustunud
07.03.2008
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 8185 / M6 · Olek: Jõustunud
19.10.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 8185 / M5 · Olek: Jõustunud
23.03.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 8185 / M4 · Olek: Jõustunud
02.05.2003
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 8185 / 2 · Olek: Jõustunud
19.12.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 8185 / M3 · Olek: Jõustunud
14.10.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 8185 / M2 · Olek: Jõustunud
13.03.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Margus HiisJuhatuse liige, Osanik 7% · 2 muud ettevõtet
Urmas MägiJuhatuse liige, Osanik 10%, Osanik 5% · 3 muud ettevõtet
Andres HiisOsanik 3% · 1 muu ettevõte