Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.03.1998Äriregister
- Aadress
- Sõstramäe tn 14bADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6031939Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46462 — Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100245150MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 267 279 € | 78 678 € | 212 674 € | €218k | 1 | 26.06.2025 |
| 2023 | 316 504 € | 20 843 € | 133 996 € | €225k | 1 | 26.06.2024 |
| 2022 | 115 513 € | 23 016 € | 113 153 € | €131k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 96 021 € | 9768 € | 90 137 € | €108k | 2 | 08.07.2022 |
| 2020 | 98 336 € | 2257 € | 80 369 € | €88k | 3 | 31.05.2021 |
| 2019 | 78 250 € | 3846 € | 78 112 € | €81k | 2 | 09.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 31 321 € | 11 768 € | 2088 € | 2 |
| 2025 | 131 479 € | 20 549 € | 7931 € | 2 |
| 2024 | 479 303 € | 19 146 € | 7487 € | 2 |
| 2023 | 136 147 € | 21 213 € | 7584 € | 2 |
| 2022 | 143 181 € | 20 362 € | 7241 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €31k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €29k | €30k | €28k | €45k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €5k | €4k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €228k | €126k | €44k | €81k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €7k | €6k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €20k | €28k | €49k | €39k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €5k | €8k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €38k | €24k | €44k | €37k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €5k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Riigihanked (3 · €3.0m)
Riigihangete register · 7 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 05.02.2024 | Hambaravi tarvikute ostmine | Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla | — |
| 25.03.2022 | Hambaravi tarvikute ostmine | Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla | 1158 € |
| 20.03.2020 | Ravimid ja meditsiini kuluvahendid | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus | 3 000 000 € |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10029091 / 9 · Olek: Jõustunud
30.04.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 7
30.04.2021
Muutmiskanne
Ä 10029091 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10029091 / 7 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10029091 / 6 · Olek: Jõustunud
21.10.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
21.10.2015
Muutmiskanne
Ä 10029091 / 5 · Olek: Jõustunud
09.04.2012
Muutmiskanne
Ä 10029091 / 4 · Olek: Jõustunud
13.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10029091 / M1 · Olek: Jõustunud
30.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.07.2010
Muutmiskanne
Ä 10029091 / 3 · Olek: Jõustunud
13.09.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
26.03.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Reet MännilaanJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet