Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.03.1998Äriregister
- Aadress
- Lille tn 16-12ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- hambastuudio.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6526462Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46181 — Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100133259MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 4 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 4 h tagasiHambastuudio OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 2 h tagasi hambastuudio.ee1 tehnoloogiat tuvastatud
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 268 849 € | 187 605 € | 725 251 € | €826k | 3 | 05.07.2025 |
| 2023AUD | 343 222 € | −162 722 € | 537 766 € | €643k | 3 | 22.06.2024 |
| 2022AUD | 328 060 € | 75 193 € | 700 488 € | €801k | 3 | 17.07.2023 |
| 2021AUD | 272 009 € | 41 480 € | 625 835 € | €744k | 3 | 05.04.2023 |
| 2020AUD | 186 894 € | 47 198 € | 584 396 € | €713k | 3 | 16.09.2021 |
| 2019AUD | 144 137 € | 16 703 € | 537 198 € | €679k | 4 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 36 787 € | 8670 € | 4733 € | 3 |
| 2025 | 215 877 € | 40 000 € | 19 953 € | 3 |
| 2024 | 271 416 € | 43 641 € | 17 250 € | 3 |
| 2023 | 347 861 € | 40 891 € | 15 159 € | 3 |
| 2022 | 350 032 € | 36 988 € | 13 276 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €37k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €66k | €74k | €41k | €34k |
| Riigimaksud 2025 | €13k | €13k | €3k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €107k | €54k | €44k | €66k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €9k | €10k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €103k | €94k | €56k | €94k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €13k | €8k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €82k | €125k | €52k | €91k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €13k | €4k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Riigihanked (2 · €9k)
Riigihangete register · 3 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 31.05.2024 | Hambatehnilise labori materjalide ostmine 2024-2025 | Sihtasutus Tallinna Hambakliinik | — |
| 09.03.2022 | Hambatehnilise labori materjalide ostmine 2022-2023 | Sihtasutus Tallinna Hambakliinik | 9000 € |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded19.11.2024
Ümberkujundamiskanne
Ä 10025759 / 11 · Olek: Jõustunud
19.11.2024
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 9
21.10.2024
Ümberkujundamiskanne
Ä 10025759 / M8 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.09.2024
Ümberkujundamiskanne
Ä 10025759 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10025759 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 20 sündmust
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10025759 / 9 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 10025759 / 8 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10025759 / 7 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
27.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10025759 / 6 · Olek: Jõustunud
30.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10025759 / 5 · Olek: Jõustunud
30.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.10.2008
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 25759 / M5 · Olek: Jõustunud
20.10.2008
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 25759 / M6 · Olek: Jõustunud
29.07.2008
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 25759 / M4 · Olek: Jõustunud
16.02.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 25759 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.04.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 25759 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.11.2004
Muutmiskanne
Ä 25759 / 3 · Olek: Jõustunud
23.11.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.07.2003
Märkus
Ä 25759 / 2 · Olek: Jõustunud
22.07.2003
Märkus
Kanne nr 2
30.03.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 10 ettevõttes.
Agu LaurimaJuhatuse liige, Osanik 26%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Uno KüttJuhatuse liige, Osanik 37%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
Dentaltec OÜ
Asutaja
EESTI HAMBATEHNIKUTE LIIT
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Erakliinik Dentes Aktsiaselts
Nõukogu liige
Hambastuudio Kaubanduse Osaühing
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Hooneühistu Lille 17
Juhatuse liige
Osaühing Dentest
Nõukogu liigeOsanik 36%Tegelik kasusaaja
OÜ Hambaravi Narva mnt.4
Tegelik kasusaaja
Jüri LaaterOsanik 37%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet