Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.04.1998Äriregister
- Aadress
- Salutaguse, Salutaguse küla, Kohila vald, 79745 Rapla maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- www.lallemand.comÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 4892270Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 10891 — Mujal liigitamata toiduainete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100471416MTA · käibemaksukohustuslane
- Aktsiakapital
- 25 564,00 ۀriregister
Juhtorgan (5)
Äriregister · 18 h tagasiRC
Sünniaeg 1971 · 55 a · nõukogu liige alates 23.04.2025
Nõukogu liige
Aktsionärid
Äriregister · 18 h tagasiLB
LALLEMAND BIO S.L.VÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · aktsionär alates 16.08.2023
Aktsionär 100% · €26k
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiMuud isikud (2)
Äriregister · 18 h tagasiNC
Nasdaq CSD SEVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · aktsiaraamatu pidaja alates 28.09.2017
Aktsiaraamatu pidaja
Tütarettevõtted
Äriregister osanikud · 18 h tagasiAKTSIASELTS SALUTAGUSE PÄRMITEHAS on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
BuiltWith · 3 päeva tagasiDomeenid (1)
www.lallemand.com
Äriregister
SSL-sertifikaat24Programmikeel23Veebiserver17JavaScript-teegid14Ns14Vidinad13Hosting11Server10Raamistikud9Cdns8E-postiserver6Mobiilitehnoloogiad6Sisuhaldus (CMS)5RSS / vood3CDN3Lingitud teenused3Analüütika1Ads1Robots1Web Master1
Kategooriate jaotus
SSL-sertifikaat (24)
Root Authority
Programmikeel (23)
—
Veebiserver (17)
—
JavaScript-teegid (14)
JavaScript Library · Compatibility · Polyfill · Framework · Module System · Module Loader · JavaScript Enhancements · Performance Optimization · UI · MVC Framework · UI Component Library · Animation · DOM Manipulation · Event Handling · Ajax Library · Mobile UI Framework · Responsive Design Utility · Browser Feature Detection · Browser Integration
Ns (14)
Enterprise DNS
Vidinad (13)
WordPress Plugins · Translation · Localization Software · Fonts · Bot Detection · Cybersecurity · Fraud Prevention · Security Management Platform · Spam Protection · Vulnerability Management · Website Security · Digital Experience Optimization · Data Collection · Web Performance Monitoring
Hosting (11)
US hosting · Canadian hosting · Server Location · Dedicated Hosting · VPS Hosting · WordPress Hosting · Cloud Hosting · Cloud PaaS
Server (10)
—
Raamistikud (9)
Schema
Cdns (8)
Edge Delivery Network
E-postiserver (6)
Secure Email · DMARC · Business Email Hosting
Mobiilitehnoloogiad (6)
—
Sisuhaldus (CMS) (5)
Hosted Solution · Mobile · Open Source · Blog · Simple Website Builder · Community CMS · eCommerce Enabled · Enterprise · AI-Powered Solutions · Analytics Platform · Partner Relationship Management · Learning Management System · Education Technology · Online Course Platform · Compliance Management · Customer Education · Employee Engagement · Talent Management · Training Management
RSS / vood (3)
—
CDN (3)
—
Lingitud teenused (3)
—
Analüütika (1)
Application Performance · Site Optimization
Ads (1)
—
Robots (1)
—
Web Master (1)
—
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€79.9mviimane
€100.0m€50.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€1.2mviimane
€5.0m€2.5m−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 79 942 931 € | 1 175 518 € | 19 117 630 € | €48.7m | 179 | 06.05.2025 |
| 2023AUD | 62 098 772 € | 2 736 427 € | 18 775 445 € | €49.6m | 179 | 13.05.2024 |
| 2022AUD | 67 175 783 € | 3 262 532 € | 20 209 018 € | €51.9m | 169 | 13.06.2023 |
| 2021AUD | 52 162 743 € | 2 295 302 € | 18 026 487 € | €43.1m | 167 | 02.06.2022 |
| 2020AUD | 48 660 056 € | 1 843 421 € | 16 531 185 € | €40.3m | 150 | 13.05.2021 |
| 2019AUD | 43 055 483 € | 1 257 964 € | 14 687 764 € | €38.2m | 147 | 26.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50.0m€25.0m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 33 112 738 € | 1 080 848 € | 1 097 015 € | 190 |
| 2025 | 147 929 218 € | 3 450 239 € | 3 651 209 € | 187 |
| 2024 | 142 581 872 € | 3 408 974 € | 3 224 032 € | 185 |
| 2023 | 115 866 414 € | 2 666 279 € | 3 013 586 € | 181 |
| 2022 | 103 422 131 € | 1 014 463 € | 2 460 084 € | 174 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €33.1m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1.1m | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1.1m | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 190 | — | — | — |
| Käive 2025 | €40.5m | €45.9m | €29.7m | €31.8m |
| Riigimaksud 2025 | €975k | €809k | €822k | €844k |
| Tööjõumaksud 2025 | €974k | €913k | €900k | €864k |
| Töötajaid 2025 | 184 | 189 | 183 | 187 |
| Käive 2024 | €18.4m | €32.1m | €43.9m | €48.2m |
| Riigimaksud 2024 | €1.4m | €623k | €750k | €667k |
| Tööjõumaksud 2024 | €872k | €800k | €788k | €764k |
| Töötajaid 2024 | 178 | 181 | 183 | 185 |
| Käive 2023 | €35.3m | €33.1m | €25.0m | €22.4m |
| Riigimaksud 2023 | €503k | €719k | €762k | €683k |
| Tööjõumaksud 2023 | €778k | €739k | €803k | €694k |
| Töötajaid 2023 | 176 | 181 | 181 | 181 |
| Käive 2022 | €24.6m | €26.7m | €26.5m | €25.5m |
| Riigimaksud 2022 | €313k | €220k | €290k | €191k |
| Tööjõumaksud 2022 | €604k | €613k | €620k | €624k |
| Töötajaid 2022 | 167 | 168 | 177 | 174 |
Kommertspandid (1 · €511k)
Äriregister kommertspandid#2Kehtiv
511 293,19 € (8 000 000 EEK)
Pandipidaja: Aktsiaselts SEB Eesti Ühispank
Järjekoht: esimene · Algus 02.01.2006 · kehtiv
Tegevusload (1)
MTR · 21 h tagasiKinnistud (4 · 12,66 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 2 päeva tagasiPärmitehase, Salutaguse küla, Kohila vald, Rapla maakond
KinnisasiTootmismaa 100%31701:002:0330#307137
12,13 ha
Kinnistusraamatust →Lao, Salutaguse küla, Kohila vald, Rapla maakond
KinnisasiTootmismaa 100%31701:002:0091#2635137
3938 m²
Kinnistusraamatust →Pärmika, Salutaguse küla, Kohila vald, Rapla maakond
KinnisasiTootmismaa 100%31701:002:0404#3325437
785 m²
Kinnistusraamatust →Pärmi, Salutaguse küla, Kohila vald, Rapla maakond
KinnisasiTootmismaa 100%31701:002:0340#398837
583 m²
Kinnistusraamatust →Toetused (3 · €1.9m)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (CF)Cohesion Fund2025
8675 €
EISRakendusuuringute toetus 5. voorRiigieelarve (RE)2024
871 200 €
EISRakendusuuringute toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2021
1 015 640 €
Ajalugu (41)
Äriregister kanded29.01.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks
Ä 30023546 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30023546 / 9 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30023546 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 36 sündmust
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 30023546 / 7 · Olek: Jõustunud
17.03.2017
Muutmiskanne
Ä 30023546 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
27.12.2016
Muutmiskanne
Ä 30023546 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.01.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
26.01.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30023546 / 6 · Olek: Jõustunud
08.07.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.07.2011
Muutmiskanne
Ä 30023546 / 5 · Olek: Jõustunud
14.06.2011
Muutmiskanne
Ä 30023546 / M2 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 23546 / 4 · Olek: Jõustunud
22.08.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.08.2008
Muutmiskanne
Ä 23546 / 3 · Olek: Jõustunud
15.10.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 23546 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
31.08.2006
Muutmiskanne
Ä 23546 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 5
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 29787 / 5 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas kommertspandi registrikaardi sulgemise märkus
K 68031 / 4 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 23546 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Kommertspandi avamiskanne
K 23547 · Olek: Kinnitatud
01.12.2005
Kommertspandi muutmiskanne ÄS § 33 lg 7.1 alusel
Kanne nr 3
01.12.2005
Kommertspandi muutmiskanne ÄS §33 lg 7.1 alusel
K 68031 / 3 · Olek: Jõustunud
19.03.2003
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 2
18.03.2003
Kommertspandi muutmiskanne
K 68031 / 2 · Olek: Jõustunud
15.10.2002
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
15.10.2002
Kommertspandi avamiskanne
K 68031 · Olek: Jõustunud
19.06.2002
Märkus
Kanne nr 4
06.06.2002
Märkus
Ä 29787 / 4 · Olek: Jõustunud
06.03.2002
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 29787 / M3 · Olek: Jõustunud
27.12.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
13.07.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
03.04.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Andres MetsJuhatuse liige · 3 muud ettevõtet
Tiina ValkJuhatuse liige · 1 muu ettevõte