Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.04.1998Äriregister
- Aadress
- Künkamaa tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5142538Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 42991 — Mujal liigitamata rajatiste ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100377918MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad
Äriregister · 22 h tagasiAG
Aktsiaselts GlandreVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 27.04.1998
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 22 h tagasiPromecom REC Osaühing on osanik või juhtorganis veel 3 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 160 000 € | 7000 € | 22 000 € | €129k | 0 | 12.09.2025 |
| 2023 | 84 000 € | 3000 € | 15 000 € | €129k | 0 | 01.08.2024 |
| 2022 | 44 650 € | 1443 € | 12 368 € | €89k | 0 | 21.09.2023 |
| 2021 | 24 015 € | 4925 € | 10 925 € | €110k | 0 | 11.02.2023 |
| 2020 | — | −2000 € | 6000 € | €102k | — | 14.03.2021 |
| 2019 | — | 0 € | 8000 € | €109k | — | 14.03.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 5595 € | 203 € | 0 € | — |
| 2025 | 26 900 € | 3986 € | 55 € | — |
| 2024 | 154 680 € | 6615 € | 1526 € | 1 |
| 2023 | 67 000 € | 3727 € | 0 € | — |
| 2022I-IV kv | 44 650 € | 2296 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €6k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 203 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €23k | €3k | 450 € | 500 € |
| Riigimaksud 2025 | €1k | 858 € | 830 € | 900 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 55 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €36k | €77k | €8k | €34k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €3k | 906 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 810 € | 716 € |
| Töötajaid 2024 | — | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €10k | €16k | €22k | €19k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | 819 € | 482 € | 395 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | — | 0 € | €23k | €21k |
| Riigimaksud 2022 | — | — | 574 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (32)
Äriregister kanded26.08.2025
Aruandetrahvimäärus
Ä 10031104 / M11 · Olek: Jõustunud
19.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10031104 / M10 · Olek: Jõustunud
06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10031104 / M9 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10031104 / 12 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
Näita ülejäänud 27 sündmust
24.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10031104 / M8 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.01.2023
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 10031104 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.01.2023
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10031104 / 11 · Olek: Jõustunud
23.01.2023
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 11
17.03.2021
Tegevuse jätkamise kanne
Ä 10031104 / 10 · Olek: Jõustunud
17.03.2021
Tegevuse jätkamise kanne
Kanne nr 10
09.02.2021
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10031104 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10031104 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10031104 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
23.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10031104 / 7 · Olek: Jõustunud
23.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
30.04.2009
Lõpetamiskanne
Ä 31104 / 6 · Olek: Jõustunud
30.04.2009
Lõpetamiskanne
Kanne nr 6
06.04.2009
Muutmiskanne
Ä 31104 / M5 · Olek: Jõustunud
04.04.2008
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 31104 / M4 · Olek: Jõustunud
12.02.2008
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 31104 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.11.2007
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 31104 / M2 · Olek: Jõustunud
25.09.2007
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 31104 / M1 · Olek: Jõustunud
14.09.2006
Muutmiskanne
Ä 31104 / 5 · Olek: Jõustunud
14.09.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.12.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.12.2004
Muutmiskanne
Ä 31104 / 4 · Olek: Jõustunud
04.10.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 3
21.09.1998
Ärinime muutmise kanne
Kanne nr 2
27.04.1998
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 12 ettevõttes.
Raul RandväliJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 12 muud ettevõtet
CAPELLA CONSULTING OSAÜHING
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Capella Finance OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
FeasibleStudies OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Futom OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Gametrade OÜ
Juhatuse liige
GR Rooms OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
OÜ argitektuur
Juhatuse liige
Piimajõe Biogaas OÜ
Asutaja
PROMOTEX EESTI OÜ
likvideerija
Randfeld osaühing
Tegelik kasusaaja
RixFixFade OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Tervisehool OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%