Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.07.1998Äriregister
- Aadress
- Külvaja, Osula küla, Võru vald, 66602 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 7895239Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 12 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€385kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€79kviimane
€100k€50k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 384 571 € | 79 457 € | 430 396 € | €441k | 3 | 19.06.2025 |
| 2023 | 344 599 € | 74 258 € | 350 939 € | €361k | 3 | 11.06.2024 |
| 2022 | 279 642 € | 49 785 € | 276 681 € | €282k | 3 | 01.06.2023 |
| 2021 | 282 865 € | 99 550 € | 226 896 € | €232k | 3 | 29.06.2022 |
| 2020 | 199 979 € | 21 860 € | 127 602 € | €138k | 3 | 16.06.2021 |
| 2019 | 165 706 € | 20 238 € | 105 742 € | €110k | 3 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 15 523 € | 16 147 € | 3 |
| 2025 | — | 59 194 € | 61 447 € | 3 |
| 2024 | — | 54 178 € | 56 334 € | 3 |
| 2023 | — | 48 159 € | 49 982 € | 3 |
| 2022 | — | 44 630 € | 46 103 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €15k | €15k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €15k | €15k | €16k | €16k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €14k | €14k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €14k | €15k | €15k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €12k | €13k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €11k | €12k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €10k | €11k | €11k | €13k |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €11k | €11k | €13k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20012340 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.08.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20012340 / 6 · Olek: Jõustunud
07.08.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20012340 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20012340 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.07.2010
Muutmiskanne
Ä 20012340 / 3 · Olek: Jõustunud
06.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.10.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
01.07.1998
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Anne OjakäärJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte