10452453RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

OÜ STAVANGER

Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük tegevusala alusel registreeritud 20. mai 1998. Põhitegevuskoht Tallinn.

TallinnEMTAK 46211Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük27+ aastat
Värskendatud 22 min tagasi
Käive 2026 (I kv)
€216k
▲ 52% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
MTA 2026
Tasutud maksud
44 €
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 12.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 22 min tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
20.05.1998Äriregister
Aadress
Nõmme tee 3-18, Kristiine linnaosa, Tallinn, 11315 Harju maakondADS / Äriregister
Telefon
+372 5017108Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 46211 — Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüükÄriregister · MTA
KMKR number
EE100352085MTA · käibemaksukohustuslane
Osakapital
6392,00 €Äriregister
LEI
894500RENMZUQ01KDU37 · väljastatud 28.08.2019GLEIF

Juhtorgan

Äriregister · 22 min tagasi
ML
Sünniaeg 1965 · 61 a · juhatuse liige alates 03.07.2002
Juhatuse liige

Osanikud

Äriregister · 22 min tagasi
ML
Sünniaeg 1965 · 61 a · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100% · €6k

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 22 min tagasi
ML
Sünniaeg 1965 · 61 a · tegelik kasusaaja alates 19.10.2018
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi
Käive · 2019–2024
€57kviimane
€100k€50k0
2019: €14k2020: €17k2021: €22k2022: €20k2023: €24k2024: €57k
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
299 €viimane
€50k0 €€-50k
2019: €1k2020: €49k2021: €-44k2022: €-9k2023: €-5k2024: 299 €
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
202456 812 €299 €64 868 €€66k024.03.2025
202324 219 €−4997 €64 569 €€65k029.01.2024
202219 632 €−9023 €69 566 €€72k026.04.2023
202121 659 €−44 130 €78 589 €€80k003.05.2022
202017 441 €49 464 €122 719 €€149k031.05.2021
201914 464 €1344 €73 256 €€152k029.01.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
€500k€250k0
20222023202420252026
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv216 014 €44 €0 €
2025397 460 €215 €0 €
202433 455 €285 €0 €
202323 159 €985 €1020 €1
202219 313 €38 €0 €
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€216k
Riigimaksud 202644 €
Tööjõumaksud 20260 €
Töötajaid 2026
Käive 2025€142k€59k€50k€146k
Riigimaksud 202533 €60 €40 €82 €
Tööjõumaksud 20250 €0 €0 €0 €
Töötajaid 2025
Käive 2024€7k€4k€8k€15k
Riigimaksud 20240 €285 €
Tööjõumaksud 20240 €0 €
Töötajaid 2024
Käive 2023€3k€5k€8k€7k
Riigimaksud 2023182 €471 €314 €18 €
Tööjõumaksud 2023170 €510 €340 €0 €
Töötajaid 202311
Käive 2022€2k€6k€7k€6k
Riigimaksud 20228 €30 €
Tööjõumaksud 20220 €0 €
Töötajaid 2022

Ajalugu (22)

Äriregister kanded
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10027214 / 12 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
13.04.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10027214 / 11 · Olek: Jõustunud
13.04.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 11
26.02.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10027214 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
26.02.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10027214 / 9 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10027214 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
06.05.2016
Korraldav määrus
Ä 10027214 / M2 · Olek: Jõustunud
06.07.2015
Muutmiskanne
Ä 10027214 / 7 · Olek: Jõustunud
06.07.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 7
21.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10027214 / 6 · Olek: Jõustunud
21.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.07.2010
Muutmiskanne
Ä 10027214 / 5 · Olek: Jõustunud
12.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.07.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 27214 / 4 · Olek: Jõustunud
03.07.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 4
22.11.1999
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
17.03.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
20.05.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.

Mauno LeppikJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet