Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.07.1998Äriregister
- Aadress
- Punane tn 42, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, 13619 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.upex.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5119947 · +372 6112860Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 52261 — Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100372036MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 10 225,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 11 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 20 h tagasi upex.ee5 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
nginx
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€972kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€32kviimane
€200k€50k€-100k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 972 131 € | 31 577 € | 148 848 € | €298k | 2 | 01.07.2025 |
| 2023 | 838 473 € | 13 886 € | 117 271 € | €286k | 2 | 06.08.2024 |
| 2022 | 748 975 € | 13 377 € | 103 385 € | €173k | 2 | 11.07.2023 |
| 2021 | 437 467 € | −16 174 € | 90 008 € | €135k | 2 | 29.11.2022 |
| 2020 | 228 069 € | −69 645 € | 106 182 € | €126k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 970 492 € | 124 791 € | 175 827 € | €207k | 2 | 26.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 118 419 € | 15 141 € | 10 709 € | 2 |
| 2025 | 1 073 654 € | 154 657 € | 34 910 € | 2 |
| 2024 | 1 181 044 € | 127 231 € | 28 681 € | 2 |
| 2023 | 825 941 € | 142 401 € | 25 636 € | 2 |
| 2022 | 906 697 € | 199 372 € | 25 345 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €118k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €289k | €271k | €134k | €380k |
| Riigimaksud 2025 | €21k | €41k | €16k | €78k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €8k | €9k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €396k | €235k | €201k | €349k |
| Riigimaksud 2024 | €22k | €28k | €36k | €41k |
| Tööjõumaksud 2024 | €10k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €172k | €293k | €157k | €204k |
| Riigimaksud 2023 | €14k | €87k | €22k | €20k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €150k | €188k | €307k | €262k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €57k | €88k | €43k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 21 h tagasiAjalugu (19)
Äriregister kanded06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10033285 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10033285 / 10 · Olek: Jõustunud
06.12.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
06.12.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10033285 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10033285 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10033285 / 7 · Olek: Jõustunud
29.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
29.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10033285 / 6 · Olek: Jõustunud
19.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10033285 / 5 · Olek: Jõustunud
01.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.07.2010
Muutmiskanne
Ä 10033285 / 4 · Olek: Jõustunud
22.01.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 3
22.01.2004
Muutmiskanne
Ä 33285 / 3 · Olek: Jõustunud
15.10.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
03.07.1998
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Urmas PalkJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet