Üldandmed
Äriregister · 4 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.09.1998Äriregister
- Aadress
- Vana-Veerenni tn 7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 6462718 · +372 55688555Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 10711 — Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100151435MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 4 min tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 4 min tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 4 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 151 234 € | 716 € | 82 541 € | €121k | 4 | 19.06.2025 |
| 2023 | 185 572 € | 7002 € | 81 825 € | €115k | 5 | 25.06.2024 |
| 2022 | 175 693 € | 3001 € | 74 823 € | €108k | 5 | 01.06.2023 |
| 2021 | 142 426 € | 682 € | 71 821 € | €103k | 7 | 16.06.2022 |
| 2020 | 131 577 € | 642 € | 71 139 € | €98k | 7 | 12.06.2021 |
| 2019 | 170 093 € | 559 € | 70 497 € | €99k | 7 | 27.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 46 949 € | 15 748 € | 10 379 € | 6 |
| 2025 | 163 581 € | 58 460 € | 39 637 € | 5 |
| 2024 | 152 257 € | 53 172 € | 34 970 € | 5 |
| 2023 | 188 811 € | 50 214 € | 30 595 € | 4 |
| 2022 | 174 445 € | 46 051 € | 32 710 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €47k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €16k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €39k | €46k | €39k | €40k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €15k | €15k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €9k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 6 | 6 | 5 |
| Käive 2024 | €45k | €43k | €25k | €39k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €14k | €12k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Käive 2023 | €50k | €48k | €43k | €48k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €13k | €12k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 4 |
| Käive 2022 | €44k | €51k | €34k | €45k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €13k | €9k | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €10k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Toetused (1 · €7k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
7364 €
Ajalugu (26)
Äriregister kanded15.12.2025
Osanike muutmine
Ä 10028544 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.12.2025
Muutmiskanne
Ä 10028544 / 13 · Olek: Jõustunud
15.12.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 12
09.12.2025
Muutmiskanne
Ä 10028544 / M3 · Olek: Jõustunud
23.09.2025
Muutmiskanne
Ä 10028544 / 12 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 21 sündmust
23.09.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 11
22.09.2025
Muutmiskanne
Ä 10028544 / 11 · Olek: Jõustunud
22.09.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10028544 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10028544 / 9 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10028544 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10028544 / 7 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.05.2016
Korraldav määrus
Ä 10028544 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10028544 / 6 · Olek: Jõustunud
24.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
28.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10028544 / 5 · Olek: Jõustunud
12.12.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10028544 / 4 · Olek: Jõustunud
12.12.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 28544 / 3 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.08.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
14.09.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Peeter VeltmannJuhatuse liige, Osanik 77%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Peeter VeltmannOsanik 23%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet