Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.11.1998Äriregister
- Aadress
- Narva mnt 7d-B 4KADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6696790Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71121 — Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100480643MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 283 886 € | −51 918 € | 44 517 € | €111k | 5 | 30.06.2025 |
| 2023 | 292 215 € | 12 806 € | 96 435 € | €138k | 5 | 03.06.2024 |
| 2022 | 322 200 € | −17 710 € | 83 629 € | €144k | 5 | 22.08.2023 |
| 2021 | 395 482 € | 4701 € | 111 575 € | €190k | 5 | 01.07.2022 |
| 2020 | 287 387 € | −17 530 € | 108 696 € | €146k | 5 | 01.03.2022 |
| 2019 | 373 805 € | 14 169 € | 131 226 € | €194k | 5 | 26.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 71 669 € | 40 008 € | 28 640 € | 6 |
| 2025 | 346 638 € | 146 175 € | 87 709 € | 7 |
| 2024 | 258 886 € | 120 132 € | 87 526 € | 5 |
| 2023 | 313 594 € | 120 517 € | 71 236 € | 6 |
| 2022 | 344 945 € | 117 724 € | 73 301 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €72k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €40k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €29k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €108k | €103k | €71k | €64k |
| Riigimaksud 2025 | €36k | €46k | €37k | €27k |
| Tööjõumaksud 2025 | €21k | €25k | €24k | €17k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 5 | 5 | 7 |
| Käive 2024 | €62k | €63k | €72k | €63k |
| Riigimaksud 2024 | €32k | €33k | €27k | €28k |
| Tööjõumaksud 2024 | €21k | €25k | €20k | €21k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €103k | €40k | €78k | €93k |
| Riigimaksud 2023 | €34k | €25k | €28k | €34k |
| Tööjõumaksud 2023 | €17k | €17k | €17k | €20k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 5 | 6 |
| Käive 2022 | €111k | €73k | €89k | €72k |
| Riigimaksud 2022 | €34k | €31k | €30k | €22k |
| Tööjõumaksud 2022 | €20k | €20k | €17k | €17k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 4 | 4 | 4 |
Tegevusload (5)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiAjalugu (26)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10029228 / 11 · Olek: Jõustunud
12.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
12.03.2018
Muutmiskanne
Ä 10029228 / 10 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 21 sündmust
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10029228 / 9 · Olek: Jõustunud
09.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 8
09.06.2011
Muutmiskanne
Ä 10029228 / 8 · Olek: Jõustunud
11.02.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 7
11.02.2011
Muutmiskanne
Ä 10029228 / 7 · Olek: Jõustunud
10.02.2011
Muutmiskanne
Ä 10029228 / M7 · Olek: Jõustunud
21.04.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 6
21.04.2009
Muutmiskanne
Ä 29228 / 6 · Olek: Jõustunud
13.02.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.02.2009
Muutmiskanne
Ä 29228 / 5 · Olek: Jõustunud
26.01.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
26.01.2009
Muutmiskanne
Ä 29228 / 4 · Olek: Jõustunud
06.01.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
05.01.2009
Muutmiskanne
Ä 29228 / 3 · Olek: Jõustunud
02.12.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 29228 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 29228 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
22.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 29228 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 29228 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.02.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.02.2005
Muutmiskanne
Ä 29228 / 2 · Olek: Jõustunud
05.11.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Paavo PikandJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet