Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.02.1999Äriregister
- Aadress
- Jugari, Mõra küla, Kastre vald, 62117 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5111230Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 35123 — Elektrienergia tootmine päikeseenergiastÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100511185MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2560,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiMaamehe Kaubandus OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€14kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-2kviimane
€20k€-15k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13 824 € | −1979 € | 84 074 € | €123k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 17 617 € | 18 377 € | 86 053 € | €134k | 0 | 30.06.2024 |
| 2022 | 55 758 € | 19 378 € | 67 676 € | €140k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 24 835 € | 2085 € | 48 298 € | €141k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 9290 € | 18 994 € | 46 213 € | €100k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 21 407 € | −29 590 € | 27 219 € | €29k | 1 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 4875 € | 0 € | 0 € | — |
| 2025 | 20 219 € | 2819 € | 0 € | — |
| 2024 | 13 778 € | 1041 € | 0 € | — |
| 2023 | 43 545 € | 5983 € | 0 € | — |
| 2022 | 56 270 € | 6399 € | 1393 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €5k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €4k | €7k | €8k | €1k |
| Riigimaksud 2025 | 455 € | 566 € | €1k | 487 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | 360 € | €6k | €5k | €2k |
| Riigimaksud 2024 | — | 423 € | 492 € | 126 € |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €26k | €7k | €8k | €3k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | 482 € | 772 € | — |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €2k | €18k | €27k | €9k |
| Riigimaksud 2022 | 14 € | €2k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | €1k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20014260 / 12 · Olek: Jõustunud
15.02.2021
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 11
15.02.2021
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 20014260 / 11 · Olek: Jõustunud
01.10.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 19 sündmust
01.10.2019
Muutmiskanne
Ä 20014260 / 10 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20014260 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20014260 / 8 · Olek: Jõustunud
13.12.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 7
13.12.2015
Muutmiskanne
Ä 20014260 / 7 · Olek: Jõustunud
10.08.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 6
10.08.2011
Muutmiskanne
Ä 20014260 / 6 · Olek: Jõustunud
04.11.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.11.2010
Muutmiskanne
Ä 20014260 / 5 · Olek: Jõustunud
28.10.2010
Muutmiskanne
Ä 20014260 / M4 · Olek: Jõustunud
18.10.2010
Muutmiskanne
Ä 20014260 / M3 · Olek: Jõustunud
20.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 14260 / 4 · Olek: Jõustunud
03.05.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 14260 / M2 · Olek: Jõustunud
04.10.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 3
07.05.1999
Ärinime muutmise kanne
Kanne nr 2
25.02.1999
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 12 ettevõttes.
Tarmo SägaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet