Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.05.1999Äriregister
- Aadress
- Lumemäe, Hanikase küla, Võru vald, 64107 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5175861 · +372 7970484Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49331 — Sõitjate tellimusvedu koos juhigaÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 12 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€29kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€1kviimane
€2k0 €€-2k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 28 622 € | 1260 € | 37 970 € | €46k | 1 | 22.04.2025 |
| 2023 | 68 317 € | 1906 € | 36 710 € | €52k | 1 | 02.06.2024 |
| 2022 | 70 164 € | −1721 € | 34 804 € | €61k | 1 | 11.05.2023 |
| 2021 | 61 007 € | 633 € | 36 525 € | €73k | 1 | 18.03.2022 |
| 2020 | 59 036 € | −1223 € | 35 892 € | €83k | 2 | 08.04.2021 |
| 2019 | 73 792 € | 55 € | 37 115 € | €92k | 0 | 11.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | — | — | 1 |
| 2025I-II kv | 2072 € | 540 € | 412 € | 1 |
| 2024 | 93 612 € | 9506 € | 1519 € | 2 |
| 2023 | 69 946 € | 8898 € | 2842 € | 1 |
| 2022 | 69 944 € | 7237 € | 3073 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2k | 134 € | — | — |
| Riigimaksud 2025 | 196 € | 0 € | 344 € | — |
| Tööjõumaksud 2025 | 19 € | 22 € | 371 € | — |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €16k | €8k | €64k | €5k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €1k | €6k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 877 € | 642 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Käive 2023 | €13k | €18k | €21k | €18k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €3k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 723 € | 695 € | 695 € | 729 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €15k | €17k | €20k | €18k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €1k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | 701 € | 670 € | 781 € | 921 € |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Tegevusload (2)
MTR · 11 h tagasiAjalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20014892 / 7 · Olek: Jõustunud
26.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
26.04.2018
Muutmiskanne
Ä 20014892 / 6 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20014892 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20014892 / 4 · Olek: Jõustunud
09.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
09.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20014892 / 3 · Olek: Jõustunud
22.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20014892 / M3 · Olek: Jõustunud
22.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 14892 / 2 · Olek: Jõustunud
19.10.2004
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 14892 / M2 · Olek: Jõustunud
13.05.1999
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Kalmer LumiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet