Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.03.1999Äriregister
- Aadress
- A. Haava tn 8a-31, Türi linn, Türi vald, 72210 Järva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 3848540 · +372 55535701Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 13929 — Muude valmis tekstiiltoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100516135MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 4473,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 142 234 € | 8660 € | −3020 € | €18k | 7 | 30.06.2025 |
| 2023 | 157 561 € | 2671 € | −11 680 € | €16k | 11 | 01.07.2024 |
| 2022 | 123 720 € | −25 810 € | −14 352 € | €12k | 12 | 12.07.2023 |
| 2021 | 195 490 € | −7829 € | 11 458 € | €38k | 16 | 13.12.2022 |
| 2020 | 207 094 € | 11 537 € | 19 288 € | €54k | 16 | 06.07.2021 |
| 2019 | 227 214 € | 5122 € | 7750 € | €46k | 17 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 41 191 € | 19 500 € | 11 463 € | 7 |
| 2025 | 167 709 € | 75 305 € | 43 105 € | 7 |
| 2024 | 143 673 € | 66 437 € | 40 776 € | 7 |
| 2023 | 152 008 € | 65 089 € | 41 128 € | 11 |
| 2022 | 124 145 € | 57 025 € | 38 645 € | 12 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €41k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €35k | €48k | €37k | €47k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €20k | €18k | €21k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €11k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 8 | 7 |
| Käive 2024 | €43k | €38k | €28k | €35k |
| Riigimaksud 2024 | €19k | €18k | €13k | €16k |
| Tööjõumaksud 2024 | €12k | €11k | €8k | €10k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 9 | 8 | 7 |
| Käive 2023 | €36k | €46k | €35k | €36k |
| Riigimaksud 2023 | €14k | €19k | €15k | €17k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €12k | €9k | €11k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 10 | 11 | 11 |
| Käive 2022 | €30k | €39k | €18k | €38k |
| Riigimaksud 2022 | €14k | €15k | €12k | €17k |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €9k | €9k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 13 | 13 | 12 | 12 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded06.01.2026
Muutmiskanne
Ä 30028933 / 7 · Olek: Jõustunud
06.01.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.12.2025
Muutmiskanne
Ä 30028933 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.07.2025
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 30028933 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30028933 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30028933 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30028933 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
22.12.2011
Muutmiskanne
Ä 30028933 / 3 · Olek: Jõustunud
22.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 28933 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 28933 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 39362 / 3 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
07.09.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
31.03.1999
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Niina PõldmaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Reelika RungiJuhatuse liige, Osanik 100% · 2 muud ettevõtet