Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.05.1999Äriregister
- Aadress
- Põllu tn 125-7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5134810Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43212 — Signalisatsioonisüsteemide paigaldamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100638068MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 37 119 € | −5323 € | 16 984 € | €30k | 1 | 26.06.2025 |
| 2023 | 68 492 € | 7009 € | 22 307 € | €27k | 1 | 17.06.2024 |
| 2022 | 51 651 € | 670 € | 15 298 € | €18k | 1 | 17.06.2023 |
| 2021 | 48 136 € | −3314 € | 14 628 € | €19k | 1 | 17.06.2022 |
| 2020 | 58 735 € | 9235 € | 17 943 € | €23k | 1 | 08.06.2021 |
| 2019 | 32 675 € | −2230 € | 8709 € | €11k | 1 | 07.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 13 526 € | 3150 € | 1173 € | 1 |
| 2025 | 65 254 € | 9137 € | 5158 € | 1 |
| 2024 | 42 134 € | 8376 € | 4744 € | 1 |
| 2023 | 65 398 € | 9332 € | 4718 € | 1 |
| 2022 | 50 215 € | 7735 € | 4687 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €14k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €14k | €14k | €14k | €23k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €2k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €15k | €8k | €7k | €13k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €18k | €16k | €8k | €24k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €3k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €13k | €13k | €8k | €16k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 17 h tagasiAjalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10041429 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10041429 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10041429 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
23.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10041429 / 7 · Olek: Jõustunud
23.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10041429 / 6 · Olek: Jõustunud
17.03.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 41429 / 5 · Olek: Jõustunud
09.11.2006
Muutmiskanne
Ä 41429 / 4 · Olek: Jõustunud
09.11.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.04.2005
Muutmiskanne
Ä 41429 / 3 · Olek: Jõustunud
19.04.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.08.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
26.05.1999
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Tõnis LüüsJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte