Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.06.1999Äriregister
- Aadress
- Kolde pst 84-10, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10321 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.saam-mv.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5161978Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 81231 — Muu puhastustegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100540224MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2816,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 14 h tagasi saam-mv.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 143 421 € | −22 851 € | 116 874 € | €211k | 3 | 04.03.2025 |
| 2023 | 209 524 € | −32 668 € | 139 725 € | €247k | 4 | 21.05.2024 |
| 2022 | 202 066 € | −41 856 € | 172 393 € | €266k | 5 | 10.04.2023 |
| 2021 | 273 898 € | 8576 € | 214 249 € | €322k | 8 | 09.05.2022 |
| 2020 | 257 360 € | −5994 € | 205 673 € | €279k | 8 | 18.02.2021 |
| 2019 | 317 682 € | 84 067 € | 211 668 € | €282k | 9 | 06.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 34 277 € | 5184 € | 3283 € | 2 |
| 2025 | 172 991 € | 24 503 € | 12 947 € | 2 |
| 2024 | 155 767 € | 18 343 € | 11 545 € | 2 |
| 2023 | 209 709 € | 21 460 € | 12 244 € | 2 |
| 2022 | 198 153 € | 27 624 € | 16 301 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €34k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €71k | €26k | €45k | €31k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €4k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €40k | €24k | €58k | €34k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €3k | €6k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €45k | €33k | €87k | €45k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €3k | €8k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 3 | 3 | 2 |
| Käive 2022 | €37k | €35k | €59k | €68k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €5k | €7k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 5 | 5 | 4 |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10041633 / 11 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10041633 / 10 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 14 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10041633 / 9 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10041633 / 8 · Olek: Jõustunud
27.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 6
27.10.2011
Muutmiskanne
Ä 10041633 / 7 · Olek: Jõustunud
17.10.2011
Muutmiskanne
Ä 10041633 / 6 · Olek: Jõustunud
29.03.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
29.03.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10041633 / 5 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 41633 / 4 · Olek: Jõustunud
31.01.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
31.01.2008
Muutmiskanne
Ä 41633 / 3 · Olek: Jõustunud
05.10.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
04.06.1999
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Aare OllJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 91%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Tõnu MeidraAsutaja, Osanik 9% · 3 muud ettevõtet