Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.09.1999Äriregister
- Aadress
- KülaotsaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5083731Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46211 — Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100564763MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 4 105 461 € | 251 594 € | 1 321 559 € | €2.0m | 4 | 25.06.2025 |
| 2023AUD | 4 320 263 € | 150 725 € | 1 249 965 € | €1.8m | 4 | 18.07.2024 |
| 2022AUD | 4 558 356 € | 61 390 € | 1 199 240 € | €1.7m | 4 | 31.08.2023 |
| 2021AUD | 3 571 790 € | 35 014 € | 1 247 850 € | €1.7m | 4 | 17.11.2022 |
| 2020AUD | 3 392 328 € | 104 261 € | 1 282 836 € | €1.8m | 4 | 08.11.2021 |
| 2019AUD | 2 746 186 € | 84 269 € | 1 358 575 € | €1.8m | 4 | 02.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2 061 418 € | 259 041 € | 13 361 € | 4 |
| 2025 | 7 960 346 € | 1 106 472 € | 48 723 € | 4 |
| 2024 | 7 158 322 € | 908 555 € | 61 135 € | 4 |
| 2023 | 7 442 958 € | 875 164 € | 58 332 € | 4 |
| 2022 | 8 118 763 € | 918 939 € | 59 157 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2.1m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €259k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.9m | €2.0m | €2.0m | €2.0m |
| Riigimaksud 2025 | €267k | €262k | €285k | €293k |
| Tööjõumaksud 2025 | €14k | €11k | €11k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Käive 2024 | €1.8m | €1.9m | €1.7m | €1.8m |
| Riigimaksud 2024 | €221k | €221k | €244k | €223k |
| Tööjõumaksud 2024 | €16k | €15k | €16k | €14k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €1.8m | €1.8m | €1.8m | €2.0m |
| Riigimaksud 2023 | €213k | €205k | €198k | €259k |
| Tööjõumaksud 2023 | €16k | €13k | €15k | €15k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €2.0m | €2.2m | €1.9m | €2.0m |
| Riigimaksud 2022 | €222k | €257k | €224k | €217k |
| Tööjõumaksud 2022 | €15k | €15k | €14k | €15k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Toetused (6 · €8k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
2274 €
PRIAEU/EAFRD2024
782 €
PRIAEU/EAFRD2024
487 €
PRIAEU/EAFRD2023
2895 €
PRIAEU/EAFRD2023
1056 €
PRIAEU/EAFRD2023
880 €
Ajalugu (18)
Äriregister kanded06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20016213 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20016213 / 9 · Olek: Jõustunud
26.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20016213 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.03.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20016213 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 13 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20016213 / 8 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20016213 / 7 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20016213 / 6 · Olek: Jõustunud
07.10.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
07.10.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20016213 / 5 · Olek: Jõustunud
25.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
25.06.2010
Muutmiskanne
Ä 20016213 / 4 · Olek: Jõustunud
18.09.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
09.05.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
30.09.1999
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Indrek OstratJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte