Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.09.1999Äriregister
- Aadress
- Lõõtsa tn 1aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46321 — Liha ja lihatoodete hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100575817MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOP
Osaühing PREMAKOVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 09.09.1999
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 574 049 € | 47 683 € | 126 279 € | €372k | 1 | 03.07.2025 |
| 2023 | 1 309 420 € | 62 058 € | 78 596 € | €227k | 1 | 28.03.2024 |
| 2022 | 1 195 865 € | 12 461 € | 16 538 € | €216k | 1 | 26.04.2023 |
| 2021 | 1 043 688 € | −72 162 € | 4076 € | €199k | 1 | 17.05.2022 |
| 2020 | 1 117 880 € | −34 874 € | 76 832 € | €181k | 1 | 24.06.2021 |
| 2019 | 951 462 € | −26 181 € | 111 705 € | €233k | 1 | 13.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 550 030 € | 72 015 € | 5957 € | 2 |
| 2025 | 2 979 323 € | 305 741 € | 24 686 € | 2 |
| 2024 | 2 993 606 € | 266 488 € | 7695 € | 2 |
| 2023 | 2 220 958 € | 204 690 € | 3747 € | 1 |
| 2022 | 2 180 254 € | 202 068 € | 4704 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €550k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €72k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €457k | €768k | €824k | €930k |
| Riigimaksud 2025 | €52k | €78k | €90k | €86k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €5k | €10k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €818k | €795k | €780k | €600k |
| Riigimaksud 2024 | €57k | €69k | €76k | €64k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €1k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Käive 2023 | €411k | €563k | €734k | €513k |
| Riigimaksud 2023 | €40k | €65k | €68k | €32k |
| Tööjõumaksud 2023 | 753 € | 840 € | 840 € | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Käive 2022 | €364k | €564k | €708k | €544k |
| Riigimaksud 2022 | €41k | €51k | €62k | €48k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | 478 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10044678 / 13 · Olek: Jõustunud
26.04.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
26.04.2023
Muutmiskanne
Ä 10044678 / 12 · Olek: Jõustunud
05.10.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 20 sündmust
05.10.2022
Muutmiskanne
Ä 10044678 / 11 · Olek: Jõustunud
09.08.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
09.08.2018
Muutmiskanne
Ä 10044678 / 10 · Olek: Jõustunud
03.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
03.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10044678 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10044678 / 8 · Olek: Jõustunud
01.08.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.08.2017
Muutmiskanne
Ä 10044678 / 7 · Olek: Jõustunud
21.10.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 5
21.10.2013
Muutmiskanne
Ä 10044678 / 6 · Olek: Jõustunud
12.03.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.03.2013
Muutmiskanne
Ä 10044678 / 5 · Olek: Jõustunud
29.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
29.06.2010
Muutmiskanne
Ä 10044678 / 4 · Olek: Jõustunud
11.12.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
10.04.2000
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
17.11.1999
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
22.10.1999
Märkus
Kanne nr 2
09.09.1999
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Annika KesküllJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet