Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.10.1999Äriregister
- Aadress
- Kurekella tee 6, Laulasmaa küla, Lääne-Harju vald, 76702 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 56632494 · +372 6500865 · +372 55596609Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 10131 — Liha- ja linnulihatoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100570540MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad
Äriregister · 1 h tagasiOD
Osaühing Deepak GruppVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 07.10.1999
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 1 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€3.6mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€779kviimane
€1.0m€500k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 3 615 542 € | 779 339 € | 2 264 795 € | €2.5m | 10 | 27.06.2025 |
| 2023AUD | 2 317 890 € | 507 412 € | 1 735 456 € | €2.3m | 6 | 30.05.2024 |
| 2022AUD | 1 616 963 € | 113 572 € | 1 228 044 € | €1.7m | 9 | 16.06.2023 |
| 2021 | 1 535 030 € | 410 236 € | 1 680 471 € | €1.7m | 8 | 21.06.2022 |
| 2020 | 1 215 155 € | 259 361 € | 1 270 235 € | €1.5m | 7 | 13.05.2021 |
| 2019 | 997 881 € | 178 115 € | 1 019 836 € | €1.1m | 6 | 10.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€5.0m€2.5m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 643 117 € | 207 474 € | 12 237 € | 12 |
| 2025 | 4 601 897 € | 463 365 € | 49 889 € | 13 |
| 2024 | 3 730 669 € | 278 451 € | 32 284 € | 10 |
| 2023 | 2 418 083 € | 166 185 € | 24 572 € | 6 |
| 2022 | 1 666 308 € | 202 722 € | 49 435 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €643k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €207k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 12 | — | — | — |
| Käive 2025 | €423k | €1.2m | €2.0m | €903k |
| Riigimaksud 2025 | €175k | €73k | €147k | €68k |
| Tööjõumaksud 2025 | €15k | €11k | €11k | €13k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 11 | 13 | 13 |
| Käive 2024 | €310k | €1.1m | €1.7m | €621k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €71k | €151k | €45k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €8k | €9k | €10k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 10 | 10 | 10 |
| Käive 2023 | €265k | €612k | €1.1m | €399k |
| Riigimaksud 2023 | €24k | €37k | €81k | €23k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €5k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 7 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €216k | €452k | €719k | €279k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €85k | €66k | €34k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €7k | €18k | €16k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 8 | 8 | 6 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 57 min tagasiToetused (1 · €59k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISEttevõtja varustuskindluse toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
59 118 €
Ajalugu (31)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10043404 / 17 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 16
13.02.2023
Muutmiskanne
Ä 10043404 / 16 · Olek: Jõustunud
13.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 15
01.04.2019
Muutmiskanne
Ä 10043404 / 15 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 26 sündmust
01.04.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 14
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10043404 / 14 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 13
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10043404 / 13 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 12
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10043404 / 12 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 11
17.04.2013
Muutmiskanne
Ä 10043404 / 11 · Olek: Jõustunud
17.04.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 10
20.07.2012
Muutmiskanne
Ä 10043404 / 10 · Olek: Jõustunud
20.07.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 9
04.04.2012
Muutmiskanne
Ä 10043404 / 9 · Olek: Jõustunud
19.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10043404 / M1 · Olek: Jõustunud
03.08.2009
Muutmiskanne
Ä 43404 / 8 · Olek: Jõustunud
03.08.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 8
27.09.2007
Muutmiskanne
Ä 43404 / 7 · Olek: Jõustunud
27.09.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 7
29.09.2005
Muutmiskanne
Ä 43404 / 6 · Olek: Jõustunud
29.09.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 6
10.11.2003
Muutmiskanne
Ä 43404 / 5 · Olek: Jõustunud
10.11.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.08.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 43404 / 4 · Olek: Jõustunud
07.08.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 4
26.07.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
11.04.2000
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
07.10.1999
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Allan MakarenkoJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet