Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.11.1999Äriregister
- Aadress
- Alu tee 1, Rapla linn, Rapla vald, 79515 Rapla maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.raplapak.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 4855344Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2561,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 12 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 12 h tagasiRAPLA PEREARSTIKESKUS OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 21 h tagasi raplapak.ee4 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
UI raamistik
Bootstrap
Veebiserver
Apache
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€2.0mviimane
€5.0m€2.5m0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€48kviimane
€200k€100k−1 €
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025AUD | 1 970 931 € | 48 470 € | 252 673 € | €450k | 22 | 09.04.2026 |
| 2024AUD | 2 784 443 € | 148 544 € | 279 203 € | €411k | 25 | 14.05.2025 |
| 2023AUD | 2 812 009 € | 21 410 € | 205 658 € | €479k | 38 | 02.04.2024 |
| 2022AUD | 2 492 079 € | 43 245 € | 259 248 € | €500k | 36 | 07.03.2023 |
| 2021AUD | 2 194 218 € | 164 621 € | 390 158 € | €570k | 34 | 28.03.2022 |
| 2020 | 1 437 366 € | 136 465 € | 300 534 € | €324k | 30 | 25.06.2021 |
| 2019 | 1 434 784 € | 81 028 € | 265 669 € | €297k | 30 | 30.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 125 722 € | 134 760 € | 25 |
| 2025 | — | 492 391 € | 503 408 € | 24 |
| 2024 | — | 699 987 € | 730 268 € | 24 |
| 2023 | — | 688 345 € | 716 541 € | 36 |
| 2022 | — | 629 115 € | 627 778 € | 39 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €126k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €135k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 25 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €120k | €111k | €132k | €130k |
| Tööjõumaksud 2025 | €128k | €118k | €141k | €116k |
| Töötajaid 2025 | 23 | 25 | 24 | 24 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €146k | €186k | €217k | €151k |
| Tööjõumaksud 2024 | €155k | €185k | €230k | €160k |
| Töötajaid 2024 | 40 | 39 | 24 | 24 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €140k | €160k | €193k | €195k |
| Tööjõumaksud 2023 | €148k | €156k | €205k | €207k |
| Töötajaid 2023 | 41 | 41 | 35 | 36 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €108k | €113k | €201k | €207k |
| Tööjõumaksud 2022 | €115k | €120k | €199k | €194k |
| Töötajaid 2022 | 41 | 39 | 39 | 39 |
Ajalugu (27)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30023233 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
28.07.2020
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 30023233 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.06.2020
Muutmiskanne
Ä 30023233 / 9 · Olek: Jõustunud
05.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 22 sündmust
23.09.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30023233 / 8 · Olek: Jõustunud
23.09.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30023233 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30023233 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.10.2016
Muutmiskanne
Ä 30023233 / 5 · Olek: Jõustunud
03.10.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
23.05.2016
Muutmiskanne
Ä 30023233 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.05.2016
Muutmiskanne
Ä 30023233 / 4 · Olek: Jõustunud
23.05.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.05.2016
Muutmiskanne
Ä 30023233 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.08.2011
Muutmiskanne
Ä 30023233 / 3 · Olek: Jõustunud
18.08.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.08.2011
Muutmiskanne
Ä 30023233 / M1 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 23233 / 2 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 23233 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 44248 / 2 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
09.11.1999
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Kadri LugaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 51%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Maarika KullJuhatuse liige, Asutaja · 1 muu ettevõte