Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.11.1999Äriregister
- Aadress
- Jalaka tn 5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5078489Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16121 — Puidu töötlemine ja viimistlemineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100577404MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOD
Osaühing Deepak GruppVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 10.11.1999
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 161 569 € | 805 351 € | 2 506 551 € | €3.0m | 0 | 01.07.2025 |
| 2023 | 161 021 € | 19 604 € | 1 701 200 € | €2.2m | 2 | 06.08.2024 |
| 2022 | 213 042 € | 45 021 € | 1 681 597 € | €2.2m | 3 | 31.08.2023 |
| 2021 | 93 011 € | −11 013 € | 1 636 576 € | €2.2m | 3 | 23.08.2023 |
| 2020 | 216 044 € | 327 638 € | 1 647 589 € | €2.2m | 3 | 15.11.2021 |
| 2019 | 246 186 € | 367 163 € | 1 318 177 € | €1.9m | 3 | 20.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 20 586 € | 0 € | 0 € | — |
| 2025 | 124 756 € | 17 283 € | 144 € | — |
| 2024 | 160 641 € | 16 551 € | 144 € | — |
| 2023 | 180 760 € | 20 144 € | 2294 € | 1 |
| 2022 | 194 182 € | 17 168 € | 2670 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €21k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €30k | €63k | €13k | €19k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €8k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | 144 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €19k | €34k | €55k | €52k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €2k | €6k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | 144 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €99k | €48k | €17k | €17k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €5k | 0 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 995 € | 866 € | 433 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | — | — | — |
| Käive 2022 | €34k | €112k | €28k | €20k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €11k | €4k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 890 € | 890 € | 890 € |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Kommertspandid (1 · €70k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
70 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 21.08.2017 · kehtiv
Kinnistud (19 · 271,58 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 5 h tagasiTootsi-Ortima, Järvekülä, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%69702:002:0370#190241
74,92 ha
Kinnistusraamatust →Oja, Pressi küla, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 75% Kaitsealune maa 25%18101:002:1072#312241
25,12 ha
Kinnistusraamatust →Tasso, Puutli küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%87401:002:0440#312541
24,54 ha
Kinnistusraamatust →Varesemetsa, Kõrgepalu küla, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%86501:001:1140#1181741
22,65 ha
Kinnistusraamatust →Englimetsa, Tiklasõ küla, Setomaa vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%73201:001:1384#929641
21,46 ha
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (14)
Tsirgu, Pressi küla, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%18101:002:1910#1424241
15,13 ha
Kinnistusraamatust →Pässa, Kerepäälse küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%46002:001:0007#1687941
13,14 ha
Kinnistusraamatust →Liine, Jugu küla, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%69702:002:0510#300841
12,80 ha
Kinnistusraamatust →Peetri, Ortumäe küla, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%69702:002:1520#1286541
9,81 ha
Kinnistusraamatust →Ristimetsa, Kõo küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%87401:005:1302#1097141
8,72 ha
Kinnistusraamatust →Järve, Järvekülä, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%69702:002:0038#1914941
8,69 ha
Kinnistusraamatust →Metsa, Kapera küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%46002:001:2060#1705441
7,78 ha
Kinnistusraamatust →Haava, Jugu küla, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%69702:002:0008#1606641
7,29 ha
Kinnistusraamatust →Villapaju, Tsiistre küla, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%46801:001:0320#109841
5,77 ha
Kinnistusraamatust →Tammiste, Ortumäe küla, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%69702:002:0900#695241
4,76 ha
Kinnistusraamatust →Palonurme, Kusnetsova küla, Setomaa vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%46001:002:0772#1036341
4,50 ha
Kinnistusraamatust →Metsa, Vaartsi küla, Setomaa vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%93401:007:0070#1653538
4,26 ha
Kinnistusraamatust →Asunduse kauplus, Vana-Vastseliina küla, Võru vald, Võru maakond
KinnisasiÄrimaa 100%46002:001:0031#919641
1609 m²
Kinnistusraamatust →Mäe, Savioja küla, Rõuge vald, Võru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%46801:001:0003#1576241
531 m²
Kinnistusraamatust →Toetused (7 · €22k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
8591 €
PRIAEU/EAFRD2024
1294 €
PRIAEU/EAFRD2024
277 €
PRIAEU/EAFRD2023
8416 €
PRIAEU/EAFRD2023
2293 €
PRIAEU/EAFRD2023
1045 €
Näita ülejäänud (1)
PRIAEU/EAFRD2023
330 €
Ajalugu (31)
Äriregister kanded06.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20017003 / M14 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20017003 / M13 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.04.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 10
20.04.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20017003 / 11 · Olek: Jõustunud
20.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 26 sündmust
20.11.2020
Muutmiskanne
Ä 20017003 / 10 · Olek: Jõustunud
12.11.2020
Muutmiskanne
Ä 20017003 / M12 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.01.2020
Lõivu tagastamise määrus (NAP)
Ä 20017003 / M11 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20017003 / 9 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20017003 / 8 · Olek: Jõustunud
21.08.2017
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
21.08.2017
Kommertspandi avamiskanne
K 20017003 / 7 · Olek: Jõustunud
11.08.2017
Kommertspandi avamiskanne
K 20017003 / M10 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.04.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.04.2015
Muutmiskanne
Ä 20017003 / 6 · Olek: Jõustunud
14.04.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.04.2011
Muutmiskanne
Ä 20017003 / 5 · Olek: Jõustunud
24.03.2011
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 20017003 / M9 · Olek: Jõustunud
05.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.12.2008
Muutmiskanne
Ä 17003 / 4 · Olek: Jõustunud
22.09.2008
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 17003 / M8 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.03.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 17003 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.12.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 17003 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.03.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 17003 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.02.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 17003 / M4 · Olek: Jõustunud
12.10.2004
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 17003 / M3 · Olek: Jõustunud
18.05.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
13.12.1999
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
10.11.1999
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Kalmer SeemannJuhatuse liige, Osanik 67%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet