Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.01.2000Äriregister
- Aadress
- Tehno tee 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5220724Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47121 — Muu spetsialiseerimata jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100594568MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 18 h tagasiOsaühing Sanok on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 22 281 € | 9738 € | 1 014 013 € | €1.0m | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 3550 € | 55 269 € | 1 004 275 € | €1.0m | 1 | 23.06.2024 |
| 2022 | 405 483 € | 236 543 € | 949 006 € | €1.0m | 3 | 26.06.2023 |
| 2021 | 710 329 € | 40 315 € | 712 463 € | €753k | 5 | 30.06.2022 |
| 2020 | 659 892 € | 13 153 € | 672 148 € | €739k | 5 | 30.06.2021 |
| 2019 | 643 481 € | 32 697 € | 658 995 € | €722k | 6 | 12.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 6724 € | 2244 € | 1516 € | 1 |
| 2025 | 36 179 € | 9783 € | 6064 € | 1 |
| 2024 | 20 183 € | 9738 € | 9271 € | 2 |
| 2023 | 3750 € | 4871 € | 5036 € | 2 |
| 2022 | 525 917 € | 83 731 € | 19 048 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €7k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €6k | €6k | €17k | €6k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €1k | €5k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €2k | €5k | €6k | €8k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €2k | €2k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €2k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | 200 € | €2k | 380 € | €2k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | 912 € | 912 € | 912 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | 967 € | 967 € | 967 € |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €178k | €338k | €6k | €3k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €67k | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €11k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20033273 / 10 · Olek: Jõustunud
29.04.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 6
29.04.2022
Muutmiskanne
Ä 20033273 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 15 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20033273 / 8 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20033273 / 7 · Olek: Jõustunud
21.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.10.2011
Muutmiskanne
Ä 20033273 / 6 · Olek: Jõustunud
22.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.06.2010
Muutmiskanne
Ä 20033273 / 5 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 33273 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 13402 / 4 · Olek: Kinnitatud
23.08.2002
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
23.08.2002
Avaldatav muutmiskanne
Ä 13402 / 3 · Olek: Jõustunud
03.10.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
28.01.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Raivo OravJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte