Üldandmed
Äriregister · 2 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.04.2000Äriregister
- Aadress
- Ristivälja-KõrisooADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5277201 · +372 4463428Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01191 — LillekasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100708529MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 2 min tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 2 min tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 2 min tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 769 266 € | 3534 € | 227 161 € | €323k | 15 | 30.06.2025 |
| 2023 | 750 367 € | 58 062 € | 233 627 € | €327k | 14 | 28.06.2024 |
| 2022 | 697 977 € | 47 333 € | 175 566 € | €270k | 15 | 29.06.2023 |
| 2021 | 522 548 € | 36 817 € | 128 233 € | €239k | 11 | 15.07.2022 |
| 2020 | 602 524 € | 58 099 € | 91 435 € | €213k | 14 | 25.07.2021 |
| 2019 | 337 225 € | 6354 € | 33 336 € | €148k | 12 | 03.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 49 724 € | 18 701 € | 19 531 € | 13 |
| 2025 | 840 289 € | 175 603 € | 96 411 € | 11 |
| 2024 | 805 425 € | 176 399 € | 90 233 € | 11 |
| 2023 | 761 556 € | 155 455 € | 78 017 € | 11 |
| 2022 | 727 768 € | 139 836 € | 76 746 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €50k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €58k | €394k | €296k | €93k |
| Riigimaksud 2025 | €15k | €57k | €76k | €28k |
| Tööjõumaksud 2025 | €16k | €22k | €34k | €25k |
| Töötajaid 2025 | 12 | 19 | 12 | 11 |
| Käive 2024 | €70k | €381k | €274k | €80k |
| Riigimaksud 2024 | €14k | €80k | €65k | €17k |
| Tööjõumaksud 2024 | €16k | €24k | €34k | €17k |
| Töötajaid 2024 | 14 | 22 | 12 | 11 |
| Käive 2023 | €51k | €360k | €269k | €81k |
| Riigimaksud 2023 | €14k | €65k | €55k | €21k |
| Tööjõumaksud 2023 | €15k | €18k | €27k | €17k |
| Töötajaid 2023 | 14 | 20 | 11 | 11 |
| Käive 2022 | €46k | €303k | €288k | €91k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €49k | €60k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €14k | €18k | €30k | €15k |
| Töötajaid 2022 | 14 | 23 | 11 | 11 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 23 h tagasiAjalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30013779 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.01.2020
Muutmiskanne
Ä 30013779 / 5 · Olek: Jõustunud
13.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30013779 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30013779 / 3 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.09.2016
Korraldav määrus
Ä 30013779 / M3 · Olek: Jõustunud
01.07.2010
Muutmiskanne
Ä 30013779 / 2 · Olek: Jõustunud
01.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.12.2009
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 13779 / M2 · Olek: Jõustunud
19.09.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 13779 / M1 · Olek: Jõustunud
20.04.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Tarvo AlvetJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Merje AlvetJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte