Üldandmed
Äriregister · 11 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.07.2000Äriregister
- Aadress
- Rüütli tn 1aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.refeus.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5244314Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47821 — Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100634648MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 9587,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 11 min tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 11 min tagasiOsanikud
Äriregister · 11 min tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 11 min tagasiTehnoloogiad
BuiltWith · 6 päeva tagasi refeus.ee18 aktiivset tehnoloogiat 10 grupis
Vidinad5Analüütika2SSL-sertifikaat2Lingitud teenused2Mobiilitehnoloogiad2Raamistikud1Veebiserver1E-postiserver1Hosting1Ads1
Kategooriate jaotus
Vidinad (5)
Data Collection · Web Performance Monitoring · Digital Experience Optimization · Privacy Compliance · Data Protection · Compliance Software · API Management · Tag Management · Marketing Automation · Data Management Platform
Analüütika (2)
Application Performance · Audience Measurement · Visitor Count Tracking · Site Optimization · Conversion Optimization · A/B Testing · Advertiser Tracking · Personalization · Mobile
SSL-sertifikaat (2)
—
Lingitud teenused (2)
—
Mobiilitehnoloogiad (2)
—
Raamistikud (1)
—
Veebiserver (1)
—
E-postiserver (1)
Secure Email
Hosting (1)
Server Location
Ads (1)
Ad Server · Ad Network · Ad Analytics · Demand-side Platform · Ad Exchange
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 165 270 € | 5731 € | 879 570 € | €1.2m | 3 | 22.05.2025 |
| 2023 | 227 204 € | 30 540 € | 873 839 € | €1.1m | 4 | 23.05.2024 |
| 2022 | 226 525 € | 35 825 € | 843 299 € | €1.1m | 3 | 16.04.2023 |
| 2021 | 215 647 € | 67 377 € | 807 474 € | €1.0m | 4 | 27.06.2022 |
| 2020 | 157 325 € | 48 661 € | 740 097 € | €950k | 4 | 08.06.2021 |
| 2019 | 165 571 € | 57 046 € | 691 436 € | €904k | 4 | 23.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 20 734 € | 5055 € | 3616 € | 4 |
| 2025 | 66 675 € | 17 852 € | 13 318 € | 5 |
| 2024 | 90 251 € | 23 713 € | 15 112 € | 5 |
| 2023 | 89 778 € | 22 623 € | 15 495 € | 5 |
| 2022 | 94 700 € | 21 163 € | 12 357 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €21k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €17k | €16k | €15k | €19k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €4k | €5k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Käive 2024 | €21k | €24k | €25k | €20k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €5k | €7k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €4k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 3 | 4 | 5 |
| Käive 2023 | €17k | €27k | €24k | €22k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €3k | €7k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €3k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 6 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €24k | €25k | €22k | €23k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €5k | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 5 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30014077 / 11 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30014077 / 10 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 16 sündmust
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30014077 / 9 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30014077 / 8 · Olek: Jõustunud
16.04.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.04.2013
Muutmiskanne
Ä 30014077 / 7 · Olek: Jõustunud
29.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 6
29.02.2012
Muutmiskanne
Ä 30014077 / 6 · Olek: Jõustunud
07.12.2011
Muutmiskanne
Ä 30014077 / M1 · Olek: Jõustunud
10.09.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
10.09.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30014077 / 5 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 14077 / 4 · Olek: Jõustunud
17.10.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
16.10.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 14077 / 3 · Olek: Jõustunud
15.10.2001
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
17.07.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Irina KolmkantJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Avo KolmkantJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte