Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.06.2000Äriregister
- Aadress
- Mõisa tn 5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5082680 · +372 3251172Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100628191MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 926 572 € | 349 669 € | 4 302 725 € | €4.9m | 3 | 30.09.2025 |
| 2023AUD | 1 240 538 € | 59 308 € | 3 953 056 € | €4.3m | 3 | 27.09.2024 |
| 2022AUD | 1 514 179 € | 808 575 € | 3 893 747 € | €4.4m | 3 | 31.08.2023 |
| 2021AUD | 935 362 € | 574 228 € | 3 085 172 € | €3.4m | 3 | 19.06.2022 |
| 2020AUD | 939 968 € | 408 661 € | 2 510 944 € | €2.8m | 3 | 06.08.2021 |
| 2019AUD | 551 686 € | 412 190 € | 2 152 283 € | €2.5m | 3 | 05.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 181 665 € | 54 584 € | 10 933 € | 3 |
| 2025 | 1 311 343 € | 207 153 € | 45 843 € | 3 |
| 2024 | 702 802 € | 98 360 € | 35 773 € | 3 |
| 2023 | 1 322 146 € | 195 840 € | 30 220 € | 3 |
| 2022 | 1 441 116 € | 105 936 € | 32 709 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €182k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €55k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €483k | €165k | €324k | €341k |
| Riigimaksud 2025 | €90k | €14k | €37k | €66k |
| Tööjõumaksud 2025 | €18k | €6k | €9k | €13k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 4 | 3 |
| Käive 2024 | €200k | €34k | €110k | €359k |
| Riigimaksud 2024 | €28k | 0 € | €8k | €62k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €8k | €9k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 4 | 3 |
| Käive 2023 | €735k | 0 € | €236k | €351k |
| Riigimaksud 2023 | €100k | 0 € | €32k | €64k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €7k | €7k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 4 | 3 |
| Käive 2022 | €336k | €187k | €668k | €249k |
| Riigimaksud 2022 | €42k | €6k | €19k | €38k |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €7k | €7k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 3 | 4 | 3 |
Toetused (8 · €556k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielik158 299 €
PRIAEU/EAFRD2024
102 230 €
PRIAEU/EAFRD2024
57 783 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
PRIAEU/EAFRD2023
126 632 €
Näita ülejäänud (2)
PRIAEU/EAFRD2023
57 706 €
PRIAEU/EAFRD2023
47 241 €
Ajalugu (19)
Äriregister kanded21.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
21.12.2023
Muutmiskanne
Ä 40011139 / 9 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40011139 / 8 · Olek: Jõustunud
26.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 40011139 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 14 sündmust
25.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 7
25.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40011139 / 7 · Olek: Jõustunud
23.05.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
23.05.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40011139 / 6 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 40011139 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40011139 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.01.2014
Muutmiskanne
Ä 40011139 / 3 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 11139 / 2 · Olek: Jõustunud
05.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 11139 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.06.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Erki PrivoiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet