Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.07.2000Äriregister
- Aadress
- Kesa tn 45, Tartu linn, Tartu linn, 50115 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5138889 · +372 7344981Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 69202 — Raamatupidamine, maksualane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100924633MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 12 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 12 h tagasiRAAMATUPIDAMISTEENUSTE OSAÜHING on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€218kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€159kviimane
€200k€100k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 218 327 € | 158 633 € | 1 530 006 € | €1.5m | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 198 586 € | 142 954 € | 1 466 373 € | €1.5m | 2 | 30.06.2024 |
| 2022 | 182 373 € | 117 185 € | 1 338 419 € | €1.3m | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 184 727 € | 114 029 € | 1 236 234 € | €1.2m | 3 | 30.06.2022 |
| 2020 | 176 440 € | 120 525 € | 1 137 205 € | €1.1m | 3 | 30.06.2021 |
| 2019 | 176 569 € | 130 458 € | 1 031 680 € | €1.0m | 3 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 60 322 € | 18 403 € | 5976 € | 2 |
| 2025 | 224 382 € | 70 601 € | 25 039 € | 2 |
| 2024 | 214 858 € | 83 796 € | 24 248 € | 2 |
| 2023 | 223 868 € | 53 216 € | 21 961 € | 2 |
| 2022 | 186 930 € | 58 918 € | 22 934 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €60k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €54k | €56k | €58k | €56k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €17k | €19k | €18k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €49k | €54k | €59k | €53k |
| Riigimaksud 2024 | €15k | €20k | €18k | €31k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €7k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €70k | €52k | €54k | €48k |
| Riigimaksud 2023 | €17k | €14k | €18k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €5k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €48k | €42k | €53k | €44k |
| Riigimaksud 2022 | €14k | €14k | €15k | €17k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €6k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20018741 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20018741 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20018741 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 8 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20018741 / 4 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.08.2011
Muutmiskanne
Ä 20018741 / 3 · Olek: Jõustunud
12.08.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 18741 / 2 · Olek: Jõustunud
04.07.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Indrek LumiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100% · 1 muu ettevõte
Indrek LumiTegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte