Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.07.2000Äriregister
- Aadress
- Nurme tn 38a, Nõmme linnaosa, Tallinn, 11621 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.weleda.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6555111Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46451 — Parfüümide ja kosmeetika hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100632679MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad
Äriregister · 11 h tagasiOD
Osaühing Deepak GruppVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 25.07.2000
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 11 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 20 h tagasi weleda.ee6 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
CDN
Cloudflare
Sildihaldur
Google Tag Manager
Turvalisus
reCAPTCHA
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€425kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€38kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 425 051 € | 38 027 € | 198 524 € | €252k | 2 | 30.08.2025 |
| 2023 | 444 557 € | 41 174 € | 185 191 € | €253k | 2 | 13.08.2024 |
| 2022 | 444 636 € | 8836 € | 170 671 € | €256k | 3 | 12.07.2023 |
| 2021 | 451 990 € | 42 745 € | 181 652 € | €248k | 2 | 02.05.2022 |
| 2020 | 412 030 € | 20 884 € | 167 727 € | €186k | 2 | 07.09.2021 |
| 2019 | 318 509 € | 13 817 € | 170 071 € | €232k | 2 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 166 256 € | 20 098 € | 5663 € | 3 |
| 2025 | 463 201 € | 64 983 € | 22 471 € | 2 |
| 2024 | 667 318 € | 76 990 € | 23 620 € | 2 |
| 2023 | 687 286 € | 77 067 € | 27 667 € | 2 |
| 2022 | 713 202 € | 74 561 € | 24 483 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €166k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €20k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €93k | €109k | €112k | €149k |
| Riigimaksud 2025 | €15k | €16k | €13k | €21k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €272k | €119k | €130k | €147k |
| Riigimaksud 2024 | €31k | €17k | €13k | €15k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €142k | €202k | €116k | €227k |
| Riigimaksud 2023 | €20k | €19k | €15k | €22k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €8k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €218k | €148k | €125k | €222k |
| Riigimaksud 2022 | €21k | €15k | €15k | €23k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €7k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Ajalugu (26)
Äriregister kanded27.07.2025
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10050501 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10050501 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10050501 / 12 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 21 sündmust
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10050501 / 11 · Olek: Jõustunud
10.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
10.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10050501 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10050501 / 9 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10050501 / 8 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10050501 / 7 · Olek: Jõustunud
25.09.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 6
25.09.2014
Muutmiskanne
Ä 10050501 / 6 · Olek: Jõustunud
17.09.2014
Muutmiskanne
Ä 10050501 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10050501 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 50501 / 4 · Olek: Jõustunud
15.10.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.10.2007
Muutmiskanne
Ä 50501 / 3 · Olek: Jõustunud
13.09.2007
Muutmiskanne
Ä 50501 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.10.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
25.07.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Mart RosinJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte