Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 01.11.2000Äriregister
- Aadress
- Kolde tn 5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 4426725 · +372 5084742Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49411 — Kaubavedu maanteelÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100652785MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 383 643 € | −635 € | 463 486 € | €504k | 8 | 16.05.2025 |
| 2023 | 408 401 € | 33 867 € | 464 121 € | €554k | 8 | 02.07.2024 |
| 2022 | 444 943 € | 12 972 € | 430 253 € | €557k | 8 | 02.05.2023 |
| 2021 | 369 635 € | −6671 € | 417 281 € | €485k | 8 | 14.03.2022 |
| 2020 | 340 399 € | −21 325 € | 423 952 € | €579k | 8 | 31.05.2021 |
| 2019 | 379 622 € | 5656 € | 446 421 € | €605k | 8 | 21.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 76 962 € | 16 535 € | 12 024 € | 9 |
| 2025 | 403 639 € | 74 624 € | 39 138 € | 10 |
| 2024 | 393 107 € | 72 503 € | 38 862 € | 9 |
| 2023 | 410 877 € | 68 756 € | 36 902 € | 8 |
| 2022 | 437 919 € | 79 571 € | 44 545 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €77k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €57k | €83k | €129k | €134k |
| Riigimaksud 2025 | €12k | €13k | €23k | €26k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €8k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 9 | 9 | 10 |
| Käive 2024 | €55k | €87k | €133k | €119k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €15k | €25k | €23k |
| Tööjõumaksud 2024 | €9k | €9k | €10k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 9 | 9 |
| Käive 2023 | €69k | €77k | €127k | €139k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €15k | €23k | €18k |
| Tööjõumaksud 2023 | €10k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 7 | 7 | 8 |
| Käive 2022 | €51k | €105k | €131k | €150k |
| Riigimaksud 2022 | €14k | €22k | €20k | €24k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €13k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 8 | 8 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiAjalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30014379 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30014379 / 7 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 10 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30014379 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30014379 / 5 · Olek: Jõustunud
21.11.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
21.11.2016
Muutmiskanne
Ä 30014379 / 4 · Olek: Jõustunud
27.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.12.2011
Muutmiskanne
Ä 30014379 / 3 · Olek: Jõustunud
09.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.07.2010
Muutmiskanne
Ä 30014379 / 2 · Olek: Jõustunud
01.11.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Väino KaruJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100% · 1 muu ettevõte