Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.08.2000Äriregister
- Aadress
- Jüri tn 13ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 7822502Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47761 — Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100640292MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 525 132 € | 3331 € | 113 143 € | €564k | 7 | 26.06.2025 |
| 2023 | 532 241 € | 6999 € | 109 812 € | €597k | 7 | 28.06.2024 |
| 2022 | 528 244 € | 12 004 € | 106 822 € | €641k | 8 | 29.06.2023 |
| 2021 | 551 824 € | 30 057 € | 94 818 € | €398k | 10 | 28.06.2022 |
| 2020 | 451 273 € | 1744 € | 64 761 € | €359k | 11 | 18.06.2021 |
| 2019 | 468 926 € | 1378 € | 63 016 € | €331k | 11 | 19.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 136 887 € | 22 200 € | 9572 € | 9 |
| 2025 | 600 908 € | 88 294 € | 34 557 € | 9 |
| 2024 | 564 299 € | 84 546 € | 32 830 € | 7 |
| 2023 | 562 785 € | 68 064 € | 27 898 € | 7 |
| 2022 | 579 213 € | 69 587 € | 30 423 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €137k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €140k | €178k | €158k | €125k |
| Riigimaksud 2025 | €19k | €24k | €27k | €18k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €8k | €10k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 7 | 8 | 9 |
| Käive 2024 | €125k | €170k | €145k | €124k |
| Riigimaksud 2024 | €19k | €26k | €20k | €19k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €7k | €8k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €136k | €177k | €128k | €122k |
| Riigimaksud 2023 | €14k | €21k | €17k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €7k | €9k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 6 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €147k | €187k | €126k | €120k |
| Riigimaksud 2022 | €20k | €25k | €8k | €16k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €8k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 11 | 9 | 8 | 7 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 19 h tagasiAjalugu (11)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20019025 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20019025 / 5 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 6 sündmust
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20019025 / 4 · Olek: Jõustunud
25.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
25.06.2010
Muutmiskanne
Ä 20019025 / 3 · Olek: Jõustunud
13.06.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.06.2006
Muutmiskanne
Ä 19025 / 2 · Olek: Jõustunud
31.08.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Janika KülavirJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte