Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.10.2000Äriregister
- Aadress
- Kentmanni tn 15-1, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10116 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5130351 · +372 6616250Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71111 — ArhitektitegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100663554MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 11 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€210kviimane
€500k€250k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€-79kviimane
€200k€50k€-100k
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 210 227 € | −79 308 € | 225 777 € | €242k | 7 | 30.03.2026 |
| 2024 | 330 319 € | 8243 € | 305 085 € | €324k | 7 | 14.05.2025 |
| 2023 | 480 987 € | 130 808 € | 346 259 € | €369k | 7 | 03.06.2024 |
| 2022 | 333 700 € | 51 814 € | 255 924 € | €266k | 7 | 31.05.2023 |
| 2021 | 231 692 € | 37 942 € | 204 110 € | €257k | 7 | 21.04.2022 |
| 2020 | 157 950 € | −15 017 € | 166 168 € | €212k | 6 | 20.04.2021 |
| 2019 | 175 783 € | −15 181 € | 181 185 € | €231k | 6 | 06.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 78 207 € | 37 278 € | 21 774 € | 7 |
| 2025 | 194 135 € | 127 952 € | 92 301 € | 7 |
| 2024 | 373 751 € | 162 907 € | 90 672 € | 7 |
| 2023 | 438 750 € | 151 541 € | 81 778 € | 8 |
| 2022 | 367 997 € | 141 446 € | 77 234 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €78k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €37k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €25k | €57k | €35k | €78k |
| Riigimaksud 2025 | €30k | €32k | €28k | €38k |
| Tööjõumaksud 2025 | €22k | €23k | €23k | €23k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2024 | €96k | €139k | €67k | €72k |
| Riigimaksud 2024 | €40k | €48k | €39k | €37k |
| Tööjõumaksud 2024 | €21k | €22k | €22k | €25k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €48k | €200k | €49k | €141k |
| Riigimaksud 2023 | €27k | €51k | €28k | €46k |
| Tööjõumaksud 2023 | €20k | €20k | €20k | €21k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 7 | 8 |
| Käive 2022 | €68k | €108k | €93k | €99k |
| Riigimaksud 2022 | €34k | €38k | €34k | €36k |
| Tööjõumaksud 2022 | €18k | €20k | €20k | €20k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 8 | 8 |
Tegevusload (1)
MTR · 10 h tagasiAjalugu (16)
Äriregister kanded01.10.2024
Muutmiskanne
Ä 10051778 / 8 · Olek: Jõustunud
01.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.09.2024
Osanike muutmine
Ä 10051778 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10051778 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 11 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10051778 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10051778 / 5 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10051778 / 4 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10051778 / 3 · Olek: Jõustunud
03.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.04.2010
Muutmiskanne
Ä 10051778 / 2 · Olek: Jõustunud
06.04.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.10.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Emil UrbelJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 75%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet