Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.10.2000Äriregister
- Aadress
- Oru tn 12, Märjamaa alev, Märjamaa vald, 78301 Rapla maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.perearstid.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 56646082 · +372 56646092 · +372 4822232Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 9 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 19 h tagasi perearstid.ee2 tehnoloogiat tuvastatud
Veebilehe ehitaja
Voog
Muu
Open Graph
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.2mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€79kviimane
€100k€40k€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 177 429 € | 78 577 € | 191 046 € | €310k | 18 | 27.06.2025 |
| 2023 | 1 080 288 € | 69 833 € | 187 469 € | €256k | 14 | 04.06.2024 |
| 2022 | 944 173 € | −11 682 € | 117 636 € | €184k | 12 | 25.06.2023 |
| 2021 | 714 052 € | 44 502 € | 179 318 € | €230k | 12 | 14.06.2022 |
| 2020 | 632 188 € | 30 722 € | 134 816 € | €170k | 10 | 28.05.2021 |
| 2019 | 485 411 € | 18 399 € | 104 094 € | €145k | 9 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 59 045 € | 63 348 € | 1 |
| 2025 | — | 341 498 € | 342 888 € | 18 |
| 2024 | — | 205 921 € | 218 431 € | 18 |
| 2023 | — | 188 652 € | 200 671 € | 15 |
| 2022 | — | 191 875 € | 191 837 € | 15 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €59k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €63k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €84k | €76k | €86k | €95k |
| Tööjõumaksud 2025 | €70k | €81k | €91k | €101k |
| Töötajaid 2025 | 21 | 21 | 19 | 18 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €46k | €47k | €52k | €61k |
| Tööjõumaksud 2024 | €49k | €50k | €55k | €65k |
| Töötajaid 2024 | 16 | 18 | 19 | 18 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €45k | €47k | €50k | €47k |
| Tööjõumaksud 2023 | €48k | €50k | €53k | €50k |
| Töötajaid 2023 | 15 | 15 | 14 | 15 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €44k | €46k | €57k | €45k |
| Tööjõumaksud 2022 | €47k | €49k | €47k | €49k |
| Töötajaid 2022 | 16 | 15 | 15 | 15 |
Riigihanked (2 · €161k)
Riigihangete register · 7 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 01.10.2021 | Eesti Haigekassa | 96 826 € | |
| 01.01.2019 | Eesti Haigekassa | 64 472 € |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30024207 / 7 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30024207 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 10 sündmust
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30024207 / 5 · Olek: Jõustunud
21.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.06.2010
Muutmiskanne
Ä 30024207 / 4 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 52219 / 3 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 24207 · Olek: Kinnitatud
22.10.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.10.2003
Muutmiskanne
Ä 52219 / 2 · Olek: Jõustunud
24.10.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Marika HiiemaaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte