Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 16.11.2000Äriregister
- Aadress
- Sõle tn 63, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10313 Harju maakondADS / Äriregister
- Telefonid
- +372 6463619 · +372 58539451Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 8 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€728kviimane
€1.0m€500k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€104kviimane
€200k€100k−1 €
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 728 415 € | 104 112 € | 157 345 € | €205k | 8 | 25.03.2026 |
| 2024 | 910 781 € | 61 117 € | 95 532 € | €136k | 8 | 13.06.2025 |
| 2023 | 904 364 € | 87 265 € | 267 416 € | €320k | 10 | 18.04.2024 |
| 2022 | 780 554 € | 97 263 € | 296 668 € | €336k | 10 | 04.05.2023 |
| 2021 | 724 366 € | 116 030 € | 274 405 € | €314k | 10 | 17.05.2022 |
| 2020 | 654 115 € | 72 029 € | 218 374 € | €275k | 10 | 15.06.2021 |
| 2019 | 619 471 € | 131 923 € | 221 345 € | €265k | 10 | 23.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 36 293 € | 38 333 € | 10 |
| 2025 | — | 172 118 € | 154 306 € | 10 |
| 2024 | — | 257 634 € | 211 043 € | 10 |
| 2023 | — | 209 212 € | 204 994 € | 10 |
| 2022 | — | 185 027 € | 176 489 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €36k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €38k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €48k | €35k | €52k | €37k |
| Tööjõumaksud 2025 | €37k | €37k | €42k | €38k |
| Töötajaid 2025 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €59k | €53k | €65k | €81k |
| Tööjõumaksud 2024 | €47k | €49k | €60k | €55k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 11 | 12 | 10 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €48k | €47k | €63k | €51k |
| Tööjõumaksud 2023 | €49k | €45k | €58k | €53k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 11 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €45k | €42k | €49k | €49k |
| Tööjõumaksud 2022 | €47k | €43k | €43k | €44k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 11 | 11 | 11 |
Tegevusload (1)
MEDRE · 1 h tagasiÜldarstiabiMEDRE
1 asukohta1 teenustalates 31.07.2025
perearstiabi osutamine perearsti nimistu alusel
Ajalugu (25)
Äriregister kanded24.10.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 12
24.10.2025
Muutmiskanne
Ä 10052260 / 12 · Olek: Jõustunud
02.10.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 11
02.10.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10052260 / 11 · Olek: Jõustunud
30.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 20 sündmust
30.09.2024
Muutmiskanne
Ä 10052260 / 10 · Olek: Jõustunud
18.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
18.04.2024
Muutmiskanne
Ä 10052260 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10052260 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10052260 / 7 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10052260 / 6 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10052260 / 5 · Olek: Jõustunud
07.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10052260 / 4 · Olek: Jõustunud
12.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10052260 / M3 · Olek: Jõustunud
12.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10052260 / M2 · Olek: Jõustunud
23.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 52260 / 3 · Olek: Jõustunud
29.03.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
29.03.2004
Muutmiskanne
Ä 52260 / 2 · Olek: Jõustunud
16.11.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Kristel EskoJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet