Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.11.2000Äriregister
- Aadress
- L. Koidula tn 12aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.maavaldused.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5219525Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 0220 — MetsavarumineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100657311MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad
Äriregister · 4 h tagasiOA
OÜ Altius ConsultVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 22.11.2000
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiTehnoloogiad
BuiltWith · 31.03.2026 maavaldused.ee13 aktiivset tehnoloogiat 8 grupis
JavaScript-teegid3Mobiilitehnoloogiad3Lingitud teenused2Analüütika1CDN1Veebiserver1E-postiserver1Hosting1
Kategooriate jaotus
JavaScript-teegid (3)
JavaScript Library · Animation · DOM Manipulation · Event Handling · Ajax Library · UI · Scrolling Utility · Performance Optimization
Mobiilitehnoloogiad (3)
—
Lingitud teenused (2)
—
Analüütika (1)
Conversion Optimization · Feedback Forms and Surveys · Site Optimization · Heatmap Analytics · Session Replay · User Behavior Analytics · UI/UX Testing · NPS and Customer Satisfaction · AI · AI for UX Analytics · Consumer Insights · Consumer Research · Customer Experience Management · Customer Sentiment Analysis · Digital Customer Experience · Experience Management · Product Analytics · UX Automation · Visual Feedback · Web Analytics
CDN (1)
—
Veebiserver (1)
—
E-postiserver (1)
Secure Email
Hosting (1)
Server Location
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 369 284 € | 285 695 € | 2 568 493 € | €4.3m | 2 | 30.06.2025 |
| 2023AUD | 2 173 925 € | −89 715 € | 2 352 799 € | €4.0m | 2 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 2 714 635 € | 940 160 € | 2 591 513 € | €3.8m | 2 | 03.05.2023 |
| 2021AUD | 1 935 675 € | 383 770 € | 1 701 353 € | €2.4m | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 1 412 127 € | 223 015 € | 1 339 583 € | €2.2m | 2 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 1 896 741 € | 238 538 € | 1 116 568 € | €2.0m | 0 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 423 280 € | 0 € | 1198 € | — |
| 2025 | 1 576 553 € | 126 977 € | 9765 € | — |
| 2024 | 2 336 606 € | 94 949 € | 4633 € | — |
| 2023 | 2 013 782 € | 86 667 € | 5594 € | — |
| 2022 | 2 634 210 € | 219 962 € | 4571 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €423k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €384k | €432k | €292k | €468k |
| Riigimaksud 2025 | €26k | €37k | €9k | €55k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €655k | €524k | €587k | €571k |
| Riigimaksud 2024 | €34k | 0 € | €53k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €684k | €495k | €355k | €480k |
| Riigimaksud 2023 | €62k | €12k | €9k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | 959 € | 959 € | 959 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €519k | €540k | €572k | €1.0m |
| Riigimaksud 2022 | €51k | €56k | €25k | €88k |
| Tööjõumaksud 2022 | 972 € | 972 € | 972 € | €2k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Toetused (4 · €11k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
3864 €
PRIAEU/EAFRD2023
4861 €
PRIAEU/EAFRD2023
1254 €
PRIAEU/EAFRD2023
571 €
Ajalugu (35)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20029166 / 12 · Olek: Jõustunud
30.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 11
30.01.2020
Muutmiskanne
Ä 20029166 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.01.2020
Muutmiskanne
Ä 20029166 / 11 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 30 sündmust
10.12.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 10
10.12.2019
Muutmiskanne
Ä 20029166 / 10 · Olek: Jõustunud
01.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.07.2018
Muutmiskanne
Ä 20029166 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20029166 / 8 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20029166 / 7 · Olek: Jõustunud
30.12.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.12.2014
Muutmiskanne
Ä 20029166 / 6 · Olek: Jõustunud
06.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20029166 / 5 · Olek: Jõustunud
23.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 29166 / 4 · Olek: Jõustunud
20.11.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.11.2006
Muutmiskanne
Ä 29166 / 3 · Olek: Jõustunud
23.08.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
23.08.2006
Muutmiskanne
Ä 29166 / 2 · Olek: Jõustunud
27.06.2005
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 6
27.06.2005
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 52849 / 6 · Olek: Jõustunud
17.06.2005
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
16.06.2005
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 29166 · Olek: Jõustunud
13.06.2005
Märkus
Kanne nr 5
13.06.2005
Märkus
Ä 52849 / 5 · Olek: Jõustunud
31.12.2003
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 4
31.12.2003
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 52849 / 4 · Olek: Jõustunud
26.04.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 3
25.04.2003
Muutmiskanne
Ä 52849 / 3 · Olek: Jõustunud
05.02.2001
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
22.11.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Andres SulgJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Ingrid SulgJuhatuse liige · 1 muu ettevõte