Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.12.2000Äriregister
- Aadress
- Raua tn 1-37, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10124 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5021961Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68321 — Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)Äriregister · MTA
- KMKR number
- EE100659607MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2684,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 2 h tagasiOÜ Linden Varahaldus on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€74kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€8kviimane
€20k€10k€-1k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 74 499 € | 8321 € | 27 421 € | €50k | 2 | 25.06.2025 |
| 2023 | 80 517 € | −595 € | 29 100 € | €51k | 2 | 13.06.2024 |
| 2022 | 87 054 € | 7067 € | 38 705 € | €63k | 2 | 07.07.2023 |
| 2021 | 83 996 € | 5867 € | 41 688 € | €63k | 2 | 29.06.2022 |
| 2020 | 119 352 € | 18 652 € | 47 822 € | €63k | 2 | 28.06.2021 |
| 2019 | 122 346 € | 7206 € | 38 170 € | €66k | 2 | 20.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 23 116 € | 5017 € | 2540 € | 5 |
| 2025 | 78 990 € | 18 191 € | 10 551 € | 5 |
| 2024 | 76 613 € | 16 349 € | 9631 € | 5 |
| 2023 | 86 173 € | 16 390 € | 9828 € | 5 |
| 2022 | 82 328 € | 14 135 € | 9433 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €23k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €22k | €17k | €21k | €19k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €4k | €5k | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €20k | €19k | €19k | €18k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €27k | €20k | €22k | €18k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €24k | €15k | €27k | €17k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | €5k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10052791 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10052791 / 7 · Olek: Jõustunud
22.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10052791 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10052791 / 5 · Olek: Jõustunud
29.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.03.2012
Muutmiskanne
Ä 10052791 / 4 · Olek: Jõustunud
10.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10052791 / M2 · Olek: Jõustunud
09.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 52791 / 3 · Olek: Jõustunud
25.06.2008
Muutmiskanne
Ä 52791 / 2 · Olek: Jõustunud
25.06.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.12.2000
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Ülari TiitsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Lydia TiitsOsanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte