Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.03.2001Äriregister
- Aadress
- MikatseADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5284740 · +372 4364134Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100688720MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 2 h tagasiOsaühing Akemal on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 788 238 € | 25 221 € | 232 282 € | €325k | 2 | 28.04.2025 |
| 2023 | 763 580 € | 36 891 € | 256 595 € | €341k | 2 | 14.06.2024 |
| 2022 | 737 415 € | 72 803 € | 219 704 € | €299k | 2 | 28.06.2023 |
| 2021 | 724 390 € | 79 421 € | 146 901 € | €235k | 2 | 18.04.2022 |
| 2020 | 702 285 € | 41 096 € | 87 567 € | €173k | 2 | 20.06.2021 |
| 2019 | 165 931 € | −1641 € | 46 471 € | €129k | 1 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 162 871 € | 10 368 € | 6957 € | 1 |
| 2025 | 762 095 € | 47 987 € | 24 696 € | 1 |
| 2024 | 781 300 € | 39 246 € | 21 548 € | 2 |
| 2023 | 768 597 € | 30 021 € | 22 294 € | 2 |
| 2022 | 723 668 € | 31 647 € | 19 295 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €163k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €199k | €188k | €168k | €206k |
| Riigimaksud 2025 | €11k | €10k | €19k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €5k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €197k | €194k | €187k | €203k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €5k | €20k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €5k | €7k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €193k | €185k | €187k | €204k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €8k | €6k | €8k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €6k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €181k | €183k | €170k | €190k |
| Riigimaksud 2022 | €10k | €7k | €6k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €4k | €3k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20034098 / 7 · Olek: Jõustunud
28.05.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.05.2019
Muutmiskanne
Ä 20034098 / 6 · Olek: Jõustunud
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 12 sündmust
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20034098 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20034098 / 4 · Olek: Jõustunud
13.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20034098 / 3 · Olek: Jõustunud
20.02.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
20.02.2009
Muutmiskanne
Ä 34098 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 34098 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 14917 / 2 · Olek: Kinnitatud
05.03.2001
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Arvo MalingJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 49%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Kadri MalingJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 49%, Osanik 51%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet