10744730RegistrisOsaühing

I.K. DENTAL STIIL Osaühing

Hambaravi tegevusala alusel registreeritud 16. märts 2001. Põhitegevuskoht Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakondEMTAK 86231Hambaravi25+ aastat
Värskendatud 6 h tagasi
Käive 2026
€124k
▲ 11% vs 2023
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
4
MTA 2026
Tasutud maksud
€11k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 13.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 6 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
16.03.2001Äriregister
Aadress
Randla tn 30-18, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10315 Harju maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Telefonid
+372 56487417 · +372 6463296 · +372 5102069Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 86231 — HambaraviÄriregister · MTA

Juhtorgan

Äriregister · 6 h tagasi
AK
Sünniaeg 1957 · 69 a · juhatuse liige alates 16.03.2001
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 6 h tagasi
AK
Sünniaeg 1957 · 69 a · asutaja alates 16.03.2001
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 6 h tagasi
IK
Sünniaeg 1956 · 70 a · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 6 h tagasi
IK
Sünniaeg 1956 · 70 a · tegelik kasusaaja alates 20.10.2024
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasi
Käive · 2019–2024
€124kviimane
€200k€100k0
2019: €112k2020: €100k2021: €111k2022: €138k2023: €112k2024: €124k
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
−230 €viimane
€50k€25k−500 €
2019: €5k2020: €25k2021: €30k2022: €29k2023: €2k2024: −230 €
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024124 119 €−230 €195 087 €€204k430.06.2025
2023111 712 €1745 €195 317 €€202k304.07.2024
2022138 396 €28 746 €193 572 €€200k327.07.2023
2021111 172 €30 187 €164 826 €€170k218.07.2022
202099 890 €24 813 €134 638 €€139k321.06.2021
2019111 777 €5372 €109 825 €€119k320.07.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
20265351 €5714 €4
202521 043 €22 660 €4
202418 031 €19 474 €4
202314 033 €15 038 €3
202212 362 €13 176 €3
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026
Riigimaksud 2026€5k
Tööjõumaksud 2026€6k
Töötajaid 20264
Käive 2025
Riigimaksud 2025€5k€5k€5k€5k
Tööjõumaksud 2025€6k€5k€6k€6k
Töötajaid 20254444
Käive 2024
Riigimaksud 2024€4k€4k€5k€5k
Tööjõumaksud 2024€4k€5k€6k€6k
Töötajaid 20244444
Käive 2023
Riigimaksud 2023€4k€4k€4k€4k
Tööjõumaksud 2023€4k€4k€4k€4k
Töötajaid 20233333
Käive 2022
Riigimaksud 2022€2k€3k€4k€4k
Tööjõumaksud 2022€2k€3k€4k€4k
Töötajaid 20222333

Tegevusload (1)

MEDRE · 5 h tagasi
EriarstiabiMEDRE
1 asukohta1 teenustalates 02.06.2015
Kehtiv
hambaraviteenused

Ajalugu (11)

Äriregister kanded
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10055384 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10055384 / 5 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 6 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10055384 / 4 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10055384 / 3 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 55384 / 2 · Olek: Jõustunud
16.03.2001
Esmakanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.