Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.03.2001Äriregister
- Aadress
- Ranna tee 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 20151 — Väetiste ja lämmastikuühendite tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100687006MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 59 404 € | 2548 € | 242 763 € | €249k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 38 753 € | −7872 € | 240 214 € | €247k | 2 | 30.06.2024 |
| 2022 | 67 224 € | −34 255 € | 248 086 € | €268k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 111 349 € | 15 820 € | 282 341 € | €315k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 122 762 € | 36 025 € | 266 521 € | €312k | 1 | 29.06.2021 |
| 2019 | 106 169 € | 25 542 € | 266 996 € | €321k | 1 | 27.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 4238 € | 4281 € | 2 |
| 2025 | 55 854 € | 23 761 € | 13 191 € | 3 |
| 2024 | 44 177 € | 16 831 € | 11 276 € | 2 |
| 2023 | 27 776 € | 14 122 € | 10 087 € | 2 |
| 2022 | 58 393 € | 12 621 € | 9117 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €4k | €12k | €18k | €22k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €5k | €6k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €2k | 0 € | €23k | €20k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €3k | €8k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | 0 € | €8k | €16k | €4k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €3k | €5k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €3k | €29k | €18k | €9k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €2k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Toetused (1 · 680 €)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
680 €
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10055557 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10055557 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10055557 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10055557 / 5 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
10.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10055557 / 4 · Olek: Jõustunud
10.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
25.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10055557 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.06.2010
Muutmiskanne
Ä 10055557 / 3 · Olek: Jõustunud
29.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.04.2006
Muutmiskanne
Ä 55557 / 2 · Olek: Jõustunud
21.04.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
23.03.2001
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Margus UppusJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Omanikukonto: AIN SÜLDAsutaja · 5 muud ettevõtet