Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.06.2001Äriregister
- Aadress
- Liivalaia tn 13ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5051753 · +372 6811310Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68311 — Kinnisvarateenuste vahendusteenusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100714908MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOD
Osaühing Deepak GruppVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 20.06.2001
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 15 h tagasiOsaühing Edmolift on osanik või juhtorganis veel 5 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 36 580 € | 4630 € | 785 320 € | €1.0m | 1 | 06.06.2025 |
| 2023 | 24 612 € | −9594 € | 780 690 € | €1.2m | 1 | 02.07.2024 |
| 2022 | 75 586 € | 331 212 € | 994 284 € | €1.2m | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 44 324 € | −68 349 € | 663 072 € | €874k | 1 | 14.03.2023 |
| 2020 | 24 074 € | 82 286 € | 731 421 € | €937k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 30 031 € | −9839 € | 649 135 € | €854k | 1 | 18.12.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 7701 € | 12 527 € | 2343 € | 1 |
| 2025 | 60 389 € | 51 111 € | 10 144 € | 1 |
| 2024 | 71 089 € | 19 028 € | 12 725 € | 1 |
| 2023 | 52 196 € | 15 661 € | 12 278 € | 1 |
| 2022 | 78 474 € | 27 364 € | 16 371 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €8k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €8k | €36k | €8k | €8k |
| Riigimaksud 2025 | €36k | €10k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €6k | €8k | €14k | €44k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €4k | €6k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €3k | €5k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €3k | €7k | €8k | €34k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €4k | €6k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €5k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €29k | €32k | €10k | €7k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €6k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €3k | €5k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Kinnistud (6 · 17,60 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 3 h tagasiKuusiku, Kõrkküla, Viru-Nigula vald, Lääne-Viru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%90301:001:0036#3611708
8,03 ha
Kinnistusraamatust →Pärtlepõllu haljak, Lubja küla, Viimsi vald, Harju maakond
KinnisasiÜldkasutatav maa 100%89001:001:1745#10122902
3,71 ha
Kinnistusraamatust →Tooma, Kõrkküla, Viru-Nigula vald, Lääne-Viru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%15401:002:0412#50908
2,85 ha
Kinnistusraamatust →Tuuleroosi, Mahu küla, Viru-Nigula vald, Lääne-Viru maakond
KinnisasiÄrimaa 100%90301:001:0055#15067850
1,58 ha
Kinnistusraamatust →Kubjaraja, Kõrkküla, Viru-Nigula vald, Lääne-Viru maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%15401:001:0411#8699250
1,43 ha
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (1)
Pärtlepõllu tee 2a, Lubja küla, Viimsi vald, Harju maakond
KinnisasiTootmismaa 100%89001:001:0386#4297650
49 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (27)
Äriregister kanded11.11.2025
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 13
11.11.2025
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10058477 / 14 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10058477 / 13 · Olek: Jõustunud
17.12.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 22 sündmust
17.12.2020
Muutmiskanne
Ä 10058477 / 12 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10058477 / 11 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10058477 / 10 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 8
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10058477 / 9 · Olek: Jõustunud
14.10.2013
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 7
14.10.2013
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 6
14.10.2013
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 10058477 / 7 · Olek: Jõustunud
14.10.2013
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 10058477 / 8 · Olek: Jõustunud
28.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
28.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10058477 / 6 · Olek: Jõustunud
11.02.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10058477 / 5 · Olek: Jõustunud
29.09.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
29.09.2010
Muutmiskanne
Ä 10058477 / 4 · Olek: Jõustunud
16.05.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.05.2006
Muutmiskanne
Ä 58477 / 3 · Olek: Jõustunud
07.04.2006
Muutmiskanne
Ä 58477 / M1 · Olek: Jõustunud
01.07.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
01.07.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 58477 / 2 · Olek: Jõustunud
20.06.2001
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 14 ettevõttes.
Omanikukonto: Illar KaasikJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 14 muud ettevõtet
IA Adviser OÜ
Tegelik kasusaaja
IAPA Vara Osaühing
Tegelik kasusaaja
JÕHVI MOTOKLUBI
Juhatuse liige
MJP.Investment OÜ
Tegelik kasusaaja
Osaühing TTK Trading
Asutaja
Osaühing Viimsi Haldus
Nõukogu liige
OÜ Tammepargi Kinnisvara
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Prudentia Advisory OÜ
Juhatuse liigeOsanik 50%Tegelik kasusaaja
Püünsi Külaselts
Tegelik kasusaaja
Reastvere Põllud OÜ
Juhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
STENDAL HALDUSE OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
SunWave OÜ
Tegelik kasusaaja
Suur-Lootsi Kultuurikvartal MTÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Ventosus Invest OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 33%