Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.07.2001Äriregister
- Aadress
- Viljandi mnt 18ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 7769409Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02201 — MetsavarumineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100707326MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOL
osaühing LIIVIKAS EKSPERTVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 26.07.2001
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 425 363 € | −29 262 € | 8052 € | €584k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 195 510 € | −39 773 € | 37 528 € | €582k | 2 | 01.07.2024 |
| 2022 | 750 588 € | 6509 € | 77 301 € | €705k | 2 | 15.06.2023 |
| 2021 | 450 810 € | −78 709 € | 70 792 € | €687k | 2 | 02.12.2022 |
| 2020 | 301 916 € | 4854 € | 149 501 € | €575k | 2 | 02.07.2021 |
| 2019 | 289 644 € | 9802 € | 144 646 € | €516k | 3 | 06.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 142 882 € | 28 714 € | 1958 € | 3 |
| 2025 | 747 478 € | 54 375 € | 12 769 € | 3 |
| 2024 | 293 565 € | 18 345 € | 10 792 € | 3 |
| 2023 | 325 417 € | 53 015 € | 17 673 € | 3 |
| 2022 | 624 948 € | 52 306 € | 30 837 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €143k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €29k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €81k | €114k | €327k | €225k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €11k | €6k | €28k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €6k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €71k | €31k | €61k | €130k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €9k | 0 € | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €214k | €26k | €86k | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | €31k | €2k | €17k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €5k | €4k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €145k | €82k | €143k | €255k |
| Riigimaksud 2022 | €14k | €19k | €20k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €12k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Ajalugu (26)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20021525 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20021525 / 9 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 21 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20021525 / 8 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20021525 / 7 · Olek: Jõustunud
27.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 6
27.02.2012
Muutmiskanne
Ä 20021525 / 6 · Olek: Jõustunud
23.07.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
23.07.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20021525 / 5 · Olek: Jõustunud
09.07.2010
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20021525 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.10.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.10.2009
Muutmiskanne
Ä 21525 / 4 · Olek: Jõustunud
25.11.2008
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 21525 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.10.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 21525 / M2 · Olek: Jõustunud
23.05.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 3
23.05.2003
Muutmiskanne
Ä 21525 / 3 · Olek: Jõustunud
06.05.2003
Muutmiskanne
Ä 21525 / M1 · Olek: Jõustunud
16.07.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
15.07.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 21525 / 2 · Olek: Jõustunud
15.11.2001
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
07.11.2001
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
30.10.2001
Märkus
Kanne nr 2
26.07.2001
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Helari JärvJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet