Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.10.2001Äriregister
- Aadress
- Kauge tn 36-5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5145132Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02201 — MetsavarumineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100723423MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 8 h tagasiOsaühing Hõbelakk on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 6054 € | 145 247 € | 831 265 € | €869k | 2 | 11.06.2025 |
| 2023 | 28 890 € | −54 077 € | 686 019 € | €796k | 2 | 18.06.2024 |
| 2022 | 83 413 € | 26 684 € | 740 096 € | €845k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 37 699 € | −19 538 € | 713 413 € | €800k | 3 | 05.07.2022 |
| 2020 | 111 000 € | 55 811 € | 732 951 € | €798k | 3 | 01.07.2021 |
| 2019 | 61 996 € | 17 879 € | 677 140 € | €699k | 1 | 30.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 150 € | 1406 € | 1079 € | 4 |
| 2025 | 1102 € | 3452 € | 4137 € | 3 |
| 2024 | 5228 € | 5638 € | 4249 € | 3 |
| 2023 | 52 629 € | 10 262 € | 4899 € | 3 |
| 2022 | 87 668 € | 20 062 € | 4398 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 150 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1k | 0 € | 4 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €1k | 913 € | 0 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | 4 € | €5k | 188 € | 0 € |
| Riigimaksud 2024 | 920 € | €2k | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | 986 € | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €18k | 6 € | €20k | €14k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €1k | €3k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €2k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €16k | €15k | €17k | €40k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €4k | €3k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | 818 € | 821 € | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 3 | 3 | 2 |
Ametlikud teadaanded (1)
Ametlikud Teadaanded · 7 h tagasiKeskkonnaamet27.10.2025#2520999
Ajalugu (23)
Äriregister kanded24.09.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
24.09.2025
Muutmiskanne
Ä 20033279 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20033279 / 7 · Olek: Jõustunud
06.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 18 sündmust
06.11.2020
Muutmiskanne
Ä 20033279 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20033279 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20033279 / 4 · Olek: Jõustunud
06.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20033279 / 3 · Olek: Jõustunud
23.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 33279 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 4
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 16002 / 4 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 33279 · Olek: Kinnitatud
28.11.2003
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.11.2003
Muutmiskanne
Ä 16002 / 3 · Olek: Jõustunud
24.09.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
24.09.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 16002 / 2 · Olek: Jõustunud
18.10.2001
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Riido RajaJuhatuse liige, Osanik 95%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Kaja RajaAsutaja, Osanik 5% · 1 muu ettevõte