Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.10.2001Äriregister
- Aadress
- AarnaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56633237Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100720277MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 15 h tagasiOsaühing Revdeco on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 177 105 € | −2074 € | 99 245 € | €111k | 3 | 29.07.2025 |
| 2023 | 163 475 € | 1926 € | 104 259 € | €118k | 2 | 11.04.2024 |
| 2022 | 264 289 € | 33 186 € | 102 334 € | €141k | 2 | 30.08.2023 |
| 2021 | 188 161 € | 5146 € | 69 148 € | €93k | 2 | 14.07.2023 |
| 2020 | 106 403 € | −8962 € | 64 002 € | €71k | 2 | 04.03.2023 |
| 2019 | 172 294 € | 6156 € | 72 964 € | €84k | 2 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 68 479 € | 18 130 € | 7413 € | 3 |
| 2025 | 273 470 € | 47 232 € | 26 997 € | 3 |
| 2024 | 175 264 € | 40 924 € | 27 777 € | 3 |
| 2023 | 209 398 € | 32 315 € | 19 163 € | 2 |
| 2022 | 235 257 € | 34 900 € | 15 659 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €68k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €61k | €64k | €60k | €89k |
| Riigimaksud 2025 | €13k | €6k | €14k | €14k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €6k | €7k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 2 | 2 | 3 |
| Käive 2024 | €36k | €44k | €68k | €28k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €10k | €13k | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €7k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 3 |
| Käive 2023 | €69k | €18k | €37k | €85k |
| Riigimaksud 2023 | €12k | €5k | €5k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €3k | €3k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €64k | €46k | €37k | €88k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | €4k | €6k | €13k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €2k | €3k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 2 | 3 | 3 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiToetused (11 · €21k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
4282 €
PRIAEU/EAFRD2024
3788 €
PRIAEU/EAFRD2024
850 €
PRIAEU/EAFRD2024
811 €
PRIAEU/EAFRD2024
436 €
PRIAEU/EAFRD2024
190 €
Näita ülejäänud (5)
PRIAEU/EAFRD2024
185 €
26 €
PRIAEU/EAFRD2023
4678 €
PRIAEU/EAFRD2023
3803 €
PRIAEU/EAFRD2023
2132 €
Riigihanked (1 · €63k)
Riigihangete register · 10 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 30.08.2022 | Garaažihoone fassaadide rekonstrueerimine | Tori Vallavalitsus | 63 110 € |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded10.07.2024
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Kanne nr 8
10.07.2024
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 30016023 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30016023 / 7 · Olek: Jõustunud
26.08.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30016023 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 11 sündmust
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30016023 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30016023 / 5 · Olek: Jõustunud
09.07.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.07.2012
Muutmiskanne
Ä 30016023 / 4 · Olek: Jõustunud
15.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.07.2010
Muutmiskanne
Ä 30016023 / 3 · Olek: Jõustunud
23.04.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 2
23.04.2004
Muutmiskanne
Ä 16023 / 2 · Olek: Jõustunud
19.10.2001
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Andrus AarnaJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte