Üldandmed
Äriregister · 13 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.10.2001Äriregister
- Aadress
- Serva tee 15, Kelvingi küla, Viimsi vald, 74001 Harju maakondADS / Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 90209 — Muude esinejate lavaline tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100722136MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 13 h tagasiAsutajad
Äriregister · 13 h tagasiOsanikud
Äriregister · 13 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 13 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€44kviimane
€50k€25k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€4kviimane
€5k0 €€-5k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 44 259 € | 3956 € | 7232 € | €28k | 1 | 10.07.2025 |
| 2023 | 27 937 € | 541 € | 3276 € | €22k | 1 | 06.07.2024 |
| 2022 | 23 497 € | −120 € | 2735 € | €8k | 1 | 04.09.2023 |
| 2021 | 15 449 € | 2702 € | 2855 € | €8k | 1 | 12.09.2022 |
| 2020 | 19 704 € | 567 € | 660 € | €4k | 2 | 22.01.2022 |
| 2019 | 38 190 € | −4217 € | 93 € | €13k | 2 | 17.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€20k€10k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 4681 € | 560 € | 296 € | — |
| 2025 | 36 400 € | 5848 € | 1615 € | — |
| 2024 | 33 616 € | 6917 € | 2500 € | 1 |
| 2023 | 24 566 € | 5152 € | 2579 € | 1 |
| 2022 | 22 398 € | 4525 € | 2353 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €5k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 560 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 296 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €19k | €7k | €6k | €5k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | 653 € | 872 € | 897 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 896 € | 296 € | 226 € | 197 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €12k | €4k | €10k | €8k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €1k | €2k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 726 € | 736 € | 267 € | 771 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | — | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €7k | €3k | €5k | €9k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | 880 € | 880 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 624 € | 647 € | 661 € | 647 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €5k | €7k | €5k | €5k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | €1k | 874 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | 587 € | 578 € | 610 € | 578 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Toetused (1 · 644,58 €)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
645 €
Ajalugu (19)
Äriregister kanded06.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10060685 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10060685 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
26.08.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10060685 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.01.2022
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 10060685 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 14 sündmust
10.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10060685 / 7 · Olek: Jõustunud
10.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10060685 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10060685 / 5 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
21.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10060685 / 4 · Olek: Jõustunud
21.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10060685 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 60685 / 3 · Olek: Jõustunud
04.12.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 60685 / 2 · Olek: Jõustunud
04.12.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
15.10.2001
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Efrén Eugene BenitaJuhatuse liige, Osanik 100% · 1 muu ettevõte
Sissi Nylia BenitaJuhatuse liige · 1 muu ettevõte