Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.10.2001Äriregister
- Aadress
- Õismäe tee 153-3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 56506145 · +372 6311015Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 32509 — Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100759646MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 503 789 € | 127 324 € | 351 963 € | €397k | 9 | 14.05.2025 |
| 2023 | 491 682 € | 163 974 € | 434 639 € | €465k | 9 | 06.03.2024 |
| 2022 | 487 558 € | 146 244 € | 420 665 € | €450k | 9 | 30.03.2023 |
| 2021 | 455 011 € | 155 434 € | 433 421 € | €461k | 9 | 11.04.2022 |
| 2020 | 405 707 € | 117 287 € | 385 987 € | €412k | 8 | 17.03.2021 |
| 2019 | 425 856 € | 140 305 € | 428 700 € | €453k | 9 | 06.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 20 815 € | 23 942 € | 9 |
| 2025 | 0 € | 143 876 € | 114 841 € | 9 |
| 2024 | 137 € | 122 109 € | 87 697 € | 9 |
| 2023 | 0 € | 105 433 € | 84 432 € | 9 |
| 2022 | 0 € | 104 136 € | 78 942 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2025 | €29k | €38k | €38k | €38k |
| Tööjõumaksud 2025 | €33k | €27k | €28k | €27k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 137 € |
| Riigimaksud 2024 | €17k | €28k | €57k | €20k |
| Tööjõumaksud 2024 | €18k | €21k | €25k | €23k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2023 | €18k | €52k | €18k | €17k |
| Tööjõumaksud 2023 | €19k | €28k | €19k | €18k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €17k | €43k | €29k |
| Tööjõumaksud 2022 | €17k | €18k | €26k | €18k |
| Töötajaid 2022 | 9 | 9 | 9 | 9 |
Riigihanked (1)
Riigihangete register · 17 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 30.01.2025 | Hambalabori teenuse tellimine | Sihtasutus Tallinna Hambakliinik | — |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10061022 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10061022 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10061022 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10061022 / 4 · Olek: Jõustunud
08.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.03.2012
Muutmiskanne
Ä 10061022 / 3 · Olek: Jõustunud
19.03.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10061022 / M1 · Olek: Jõustunud
23.03.2010
Muutmiskanne
Ä 10061022 / 2 · Olek: Jõustunud
23.03.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
30.10.2001
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Tiina TõntsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 35%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte