Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.12.2001Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 104, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 11312 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6067714Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (4)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (4)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (4)
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.5mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€262kviimane
€500k€250k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 509 516 € | 262 350 € | 48 980 € | €182k | 12 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 343 957 € | 357 826 € | 361 772 € | €468k | 12 | 25.06.2024 |
| 2022 | 1 049 437 € | 212 765 € | 216 711 € | €295k | 12 | 29.06.2023 |
| 2021 | 955 797 € | 285 087 € | 288 558 € | €357k | 12 | 28.06.2022 |
| 2020 | 859 426 € | 207 585 € | 211 056 € | €277k | 12 | 20.06.2021 |
| 2019 | 805 117 € | 203 922 € | 207 393 € | €271k | 12 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 70 677 € | 76 356 € | 16 |
| 2025 | — | 353 450 € | 312 259 € | 16 |
| 2024 | — | 322 791 € | 270 078 € | 16 |
| 2023 | — | 239 966 € | 218 272 € | 16 |
| 2022 | — | 235 111 € | 190 797 € | 15 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €71k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €76k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 16 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €138k | €61k | €83k | €72k |
| Tööjõumaksud 2025 | €90k | €66k | €79k | €77k |
| Töötajaid 2025 | 16 | 16 | 17 | 16 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €72k | €129k | €64k | €57k |
| Tööjõumaksud 2024 | €66k | €74k | €69k | €61k |
| Töötajaid 2024 | 16 | 16 | 16 | 16 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €74k | €65k | €47k | €55k |
| Tööjõumaksud 2023 | €57k | €53k | €50k | €58k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 12 | 13 | 16 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €43k | €104k | €45k | €43k |
| Tööjõumaksud 2022 | €46k | €52k | €48k | €45k |
| Töötajaid 2022 | 14 | 15 | 15 | 15 |
Tegevusload (1)
MEDRE · 1 h tagasiÜldarstiabiMEDRE
1 asukohta1 teenustalates 26.02.2014
perearstiabi osutamine perearsti nimistu alusel
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2025
- 30.06.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 1 509 516 €
2024
- 25.06.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 1 343 957 €