Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.01.2002Äriregister
- Aadress
- Piibelehe tn 8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5152300Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43212 — Signalisatsioonisüsteemide paigaldamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101131027MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 18 h tagasiOÜ InterLogic on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 394 593 € | 39 763 € | 344 310 € | €384k | 5 | 30.06.2025 |
| 2023 | 544 556 € | 18 846 € | 304 547 € | €402k | 5 | 28.06.2024 |
| 2022 | 301 433 € | 4356 € | 285 701 € | €301k | 5 | 28.06.2023 |
| 2021 | 176 190 € | 48 428 € | 281 345 € | €296k | 5 | 29.06.2022 |
| 2020 | 385 457 € | 73 151 € | 237 918 € | €254k | 7 | 30.06.2021 |
| 2019 | 354 193 € | 4874 € | 164 767 € | €192k | 6 | 28.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 109 461 € | 23 608 € | 7217 € | 5 |
| 2025 | 444 212 € | 74 305 € | 28 040 € | 5 |
| 2024 | 445 323 € | 58 990 € | 25 456 € | 5 |
| 2023 | 507 416 € | 55 399 € | 21 505 € | 5 |
| 2022 | 330 947 € | 44 393 € | 18 916 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €109k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €143k | €67k | €110k | €124k |
| Riigimaksud 2025 | €28k | €14k | €13k | €19k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €226k | €76k | €71k | €71k |
| Riigimaksud 2024 | €25k | €13k | €10k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €7k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €75k | €143k | €131k | €158k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €15k | €14k | €17k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €5k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €57k | €120k | €77k | €77k |
| Riigimaksud 2022 | €10k | €12k | €12k | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 17 h tagasiToetused (1 · €3k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
3028 €
Ajalugu (22)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10062746 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10062746 / 8 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 17 sündmust
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10062746 / 7 · Olek: Jõustunud
31.08.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
31.08.2016
Muutmiskanne
Ä 10062746 / 6 · Olek: Jõustunud
05.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
05.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10062746 / 5 · Olek: Jõustunud
30.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.06.2010
Muutmiskanne
Ä 10062746 / 4 · Olek: Jõustunud
20.07.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.07.2009
Muutmiskanne
Ä 62746 / 3 · Olek: Jõustunud
10.11.2008
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 62746 / M5 · Olek: Jõustunud
17.10.2008
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 62746 / M4 · Olek: Jõustunud
04.10.2007
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 62746 / M3 · Olek: Jõustunud
07.03.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 62746 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.09.2006
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 62746 / M1 · Olek: Jõustunud
17.06.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
14.06.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 62746 / 2 · Olek: Jõustunud
15.01.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Nurmi MarkusJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet