Üldandmed
Äriregister · 8 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.05.2002Äriregister
- Aadress
- Mõra küla, Kastre vald, 62101 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5053691Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16111 — Puidu saagimine ja hööveldamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100764068MTA · käibemaksukohustuslane
- LEI
- 894500308NCXT6I8HI78 · väljastatud 11.12.2024GLEIF
Juhtorgan (2)
Äriregister · 8 h tagasiAsutajad
Äriregister · 8 h tagasiOsanikud
Äriregister · 8 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 8 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€982kviimane
€5.0m€2.5m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€99kviimane
€1.0m€500k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 981 835 € | 98 879 € | 1 566 154 € | €1.7m | 10 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 403 605 € | 141 587 € | 1 467 275 € | €1.7m | 13 | 30.06.2024 |
| 2022AUD | 2 379 707 € | 143 325 € | 1 325 688 € | €1.6m | 16 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 2 673 648 € | 596 439 € | 1 182 363 € | €1.4m | 16 | 30.06.2022 |
| 2020 | 1 583 255 € | 101 360 € | 585 924 € | €703k | 17 | 30.06.2021 |
| 2019 | 1 280 456 € | 54 515 € | 484 564 € | €671k | 17 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 131 656 € | 16 837 € | 18 521 € | 9 |
| 2025 | 1 094 790 € | 168 189 € | 79 291 € | 10 |
| 2024 | 1 020 652 € | 173 284 € | 75 316 € | 10 |
| 2023 | 1 484 056 € | 169 761 € | 77 774 € | 12 |
| 2022 | 2 425 653 € | 221 266 € | 89 781 € | 16 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €132k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €145k | €318k | €353k | €280k |
| Riigimaksud 2025 | €17k | €37k | €57k | €58k |
| Tööjõumaksud 2025 | €18k | €18k | €21k | €22k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 11 | 11 | 10 |
| Käive 2024 | €167k | €266k | €292k | €296k |
| Riigimaksud 2024 | €23k | €41k | €44k | €65k |
| Tööjõumaksud 2024 | €21k | €17k | €20k | €17k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 12 | 10 | 10 |
| Käive 2023 | €238k | €425k | €526k | €295k |
| Riigimaksud 2023 | €27k | €28k | €77k | €37k |
| Tööjõumaksud 2023 | €22k | €18k | €19k | €19k |
| Töötajaid 2023 | 15 | 14 | 14 | 12 |
| Käive 2022 | €363k | €890k | €662k | €510k |
| Riigimaksud 2022 | €23k | €20k | €102k | €76k |
| Tööjõumaksud 2022 | €23k | €20k | €24k | €23k |
| Töötajaid 2022 | 15 | 16 | 16 | 16 |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20023018 / 6 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20023018 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20023018 / 4 · Olek: Jõustunud
20.09.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.09.2010
Muutmiskanne
Ä 20023018 / 3 · Olek: Jõustunud
01.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.07.2010
Muutmiskanne
Ä 20023018 / 2 · Olek: Jõustunud
23.05.2002
Esmakanne
Kanne nr 1
23.05.2002
Esmakanne
Ä 23018 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Artur ErnitsJuhatuse liige · 1 muu ettevõte